אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 27

 • אלי דנט - מרפאת שיניים מתקדמת
  כל טיפולי השיניים כולל חירום בתל אביב

  אלי דנט בע"מ היא מרפאת שיניים ותיקה ומתקדמת השוכנת בתל אביב-יפו. במרפאה ניתן לעבור תחת קורת גג אחת את כל סוגי טיפולי השיניים כאשר תוכנית הטיפול מותאמת באופן אישי למטופל. במרפאת אלי דנט פועל צוות מנוסה ומיומן של רופאי שיניים, המעניק לכל אדם טיפול איכותי ומסור באווירה רגועה ונעימה.

 • שמש מתנות ומוצרי פרסום
  חולצות מודפסות ספלים מוצרי פרסום ומתנות

  חולצות מודפסות ספלים מוצרי פרסום ומתנות

 • צילי קרן – מרכז לטיפולי אסתטיקה מתקדמים
  "צילי תצילי"

  צילי קרן היא קוסמטיקאית קלינית רפואית, בעלת יותר מעשרים ושמונה שנות ניסיון. צילי היא בוגרת ארבע שנות לימוד באקדמיה לקוסמטיקה רפואית השוכנת בגרמניה, וכן בוגרת התמחות בקליניקה של רופאי העור המובילים בגרמניה בתחום טיפולי ההצערה, השיקום והשימור של העור. הניסיון העשיר והאירופאי שצברה צילי קרן ניכרים בטיפולי מקצועי, אישי ומסור שהיא מעניקה למטופלות, העומד בדרישות הגבוהות ביותר של מכוני היופי המובילים באירופה. כמו כן, צילי מקפידה להתעדכן בכל עת בשיטות הטיפול החדשניות ובטכנולוגיות המתקדמות והטובות ביותר במסגרת תערוכות בארץ, ומשתפת פעולה בעבודתה עם רופאים מזריקים, כירורגים פלסטיים ורופאי עור. גישה מקצועית זו מביאה לתוצאות משמעותית עבור לקוחותיה בפרקי זמן קצרים ובצורה בטוחה.

 • גן האקדמיה הצעירה
  גן ותיק ומוערך בנווה שאנן סביבה שקטה ובטוחה לילדים

  גן "האקדמיה הצעירה" פועל משנת 2000 ושוכן באזור המגורים בנווה שאנן. הגן ממוקם בסביבה בטוחה ושקטה הרחק מצירי תנועה ראשיים, במבנה ציבורי הכולל 3 כיתות, 3 חדרי שירותים ורחצה, מטבח, שירותי צוות ומשרדים. כל כיתות הגן הינן ממוזגות בכל ימות השנה, מרווחות, נעימות ומזמינות לילדים, עם אזורי אוכל ויצירה שבהם כיור לרחיצת ידיים ונקודת שתייה.

 • גן המכללה הצעירה בקריית מוצקין
  המקום הנכון לילדכם

  גן "המכללה הצעירה" פועל משנת 2005 במרכז אזור המגורים של קריית מוצקין, במיקום נגיש ונוח לתושבי קריית מוצקין, קריית ים, קריית ביאליק, עכו ונהריה. מתחם הגן שוכן בסביבה שקטה ורחוקה מצירי תנועה ראשיים, ובו מבנה הכולל 5 כיתות עבור תינוקיה, פעוטון, גן לגילאי 3- 5 כולל גן חובה, וכיתת בוגרים.