אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 11

 • איתמר - רואים עולם
  אופטומטריסט Since 1998

  איתמר נחמני אופטומטריסט רישיון משרד הבריאות 00482 משקפיים, עדשות מגע, בדיקות מיקוד לילדים.

 • ליאת איזנקוט‎
  אומנות ועיצוב הגבה

  ליאת איזנקוט אומנות ועיצוב הגבה בכל השיטות. איפור קבוע: אייליינר, תיחום שפתיים ועיצוב גבות: הצללות, שיטת השערה, שיטת המיקרובליידינג. בניית ציפורניים בשיטת cnd ולק ג׳ל על ציפורניים טבעיות. הרמת ריסים בשיטת yumilashes ואיפור ערב מקצועי.

 • ד"ר יעקב נזי
  רופא שיניים בקריית ביאליק

  ד"ר יעקב נזי הינו ד"ר לרפואת שיניים העוסק בעיקר בתחום השתלים, שיקום הפה ויישור שיניים שקוף. לפני כ- 27 שנים סיים את לימודיו ברומניה ומאז הינו בעל מרפאה פרטית השוכנת בדרך עכו 14, קריית ביאליק.

 • מכללת אינטלקט אקדמון
  המומחים להכשרה מקצועית בצפון

  מכללת אינטלקט אקדמון חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, הניסיון והמוניטין! כל הערכים בהתאם לצורכי השוק וזירת התעשייה הישראלית. מכללת אינטלקט אקדמון משלבת מאז 1997 כלים טכנולוגיים והסמכות ממשלתיות לצד המרצים המובילים בתחום והמקצועיים ביותר בשטח.

 • משרד עו"ד גולדשטיין-גולדברג
  מתמחה בנזיקין ביטוח משפחה ועוד

  המשרד ממוקם בקרבת הקריות בצמוד לצומת קרית אתא מול איקאה וביציאה של כביש עוקף קריות (כביש 22) ובשל כך נגיש לקהל לקוחות מאזור חיפה, קריות, עכו, טבעון ונשר.