אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 10

 • צמיגי דניאל
  Pro-Card - כרטיס הביקור החכם שלך

  פנצריה בחיפה שמתמחה בצמיגי משא + פרטי . כיווני פרונט מקצועי לכל סוגי הרכבים והמשא. תקנה 309 מצברים לכל סוגי הרכבים והמשא.

 • כץ משלוחים
  משלוח בינעירוני מהיר - Pro-Card כרטיס הביקור החכם שלך

  "קבוצת כץ" משרתת אלפי לקוחות קבועים, בהם החברות הגדולות והמובילות בישראל, משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, מוסדות ואירגונים מכל מגזרי המשק. ב"קבוצת כץ" רואים את איכות השירות הניתן ללקוח כבסיס היחסים העסקי עמו וחלק נכבד מהמשאבים והתכנון המושקעים מיועדים לשיפור והרחבת בסיס זה.

 • עורך דין רועי קרן
  משרד עורכי דין

  עורך דין פלילי בצפון – רועי קרן משרדנו מתמחה במשפט הפלילי על כל רבדיו, בייצוג מול המשטרה, הן בניהול הליכי מו"מ מול רשויות התביעה והפרקליטות, והן בייצוג בהליכים פלילים אזרחיים וצבאיים ומשפטי תעבורה בפני כל בתי המשפט ברחבי הארץ. ראש המשרד עו"ד רועי קרן הינו בעל וותק של 15 שנים בתיקים מורכבים וחמורים ובעל זיכויים והצלחות רבות בבתי המשפט בכל הארץ בערכאות השונות: קריית שמונה, נצרת, קריות, חיפה, חדרה, נתניה, תל אביב, באר שבע, אילת ירושלים. משרדנו צבר נסיון רב בתחום המשפט הפלילי, בשימת דגש על עבירות חמורות כגון: עבירות רצח, עבירות מין חמורות, עבירות סמים, עבירות אלימות במשפחה, צווי הרחקה, עבירות רכוש ומרמה, הלבנת הון, שוחד, עבירות מיסים, עבירות נשק ובעבירות תעבורה עם דגש על הצלחות בנהיגה בשכרות.

 • מרכז שירות - רכב עוז
  סוכנות פולקסוואגן אאודי וסיאט

  מרכז שירות רכב עוז, הממוקם בחיפה, הוקם בשנת 1963. המרכז מספק שירותי תחזוקה ומכירה לרכבים המיובאים לארץ על ידי חברת צ'מפיון מוטורס: פולקסוואגן, אאודי וסיאט. במרכז קיים אולם תצוגה גדול של רכבים חדשים, ומרכז שירות מוסמך צ'מפיון מוטורס. ‏במרכז ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים: • ‏מכירת רכבים חדשים • ‏עסקאות טרייד אין • ‏מימון לרכב • ‏מרכז שירות מורשה צ'מפיון מוטורס במרכז שירות עוז כל לקוח מקבל יחס אישי וחם.

 • דוקטור אנדי הוד, הוד-לוריאן
  רופא שיניים לשיקום ואסתטיקת הפה בצפון

  במרפאתו של ד"ר הוד ניתנים טיפולי סתימות רגילות ומורכבות, עקירות רגילות ומורכבות, גשרים, כירורגיית פה, העמסה מיידית, כתרים על גבי שתלים והשתלות שיניים ביום אחד. כמו כן, במרפאה מבוצעים עוד טיפולים אסתטיים וכירורגיים רבים, ביניהם העמסה מיידית (קרי, שיניים ביום אחד) של לסת עליונה ותחתונה ועוד.