אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 1

 • מירון מנדל
  איש סיסטם

 • צחי חכם - נדל"ן חכם
  מומחה בייעוץ ושיווק נדל"ן

  נדלן חכם מתמחה בתיווך ושיווק פרויקטים בקריות ייעוץ וליווי קונים ומוכרים על להשלמת עיסקה במקרקעין בנדלן חכם ניתן ייעוץ ראשוני למשכנתא

 • אריק טרבלסי
  רו"ח

  משרד רו"ח עוסק שירותי הנהלת חשבונות, דוחות אישיים, מאזנים ,ייעוץ מס וייעוץ פרישה (ספק של משרד הבטחון, בתחום הייעוץ פרישה לפורשים מצה"ל).

 • ג'ינוס – Ginos
  מסעדה בשרית כשרה בצפון

  Ginos מסעדת בשרית כשרה הממוקמת בקריון ק.ביאליק, מאפשרת אתנחתא קולנרית מדהימה עם השף יהב ג'ינו. מטרת המקום לספק חווית אוכל מיוחדת המלווה בצוות מקצועי ועשיר ניסיון. ב Ginos יוצרים קונספט יחודי תוך שימת דגש על שירות,אדיבות והכי הכי מקצועיות.

 • אביחי אלקיים עיצוב שיער
  Pro-Card

  אצלנו ״סטודיו אביחי אלקיים״ ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים כגון: עיצוב שיער ותסרוקות, החלקות, תוספות ומילוי שיער, הדמיית שיער, איפור מקצועי, כל שירותי הקוסמטיקה ועוד… כל השירותים מוענקים תוך שמירה על מקצוענות ושימוש במוצרים האיכותיים ביותר.