אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 1

 • מירון מנדל
  איש סיסטם

 • צחי חכם - נדל"ן חכם
  מומחה בייעוץ ושיווק נדל"ן

  נדלן חכם מתמחה בתיווך ושיווק פרויקטים בקריות ייעוץ וליווי קונים ומוכרים על להשלמת עיסקה במקרקעין בנדלן חכם ניתן ייעוץ ראשוני למשכנתא

 • פרופ' מ"ק נחמה אורי
  רופאת אף אוזן גרון בחיפה

  פרופ' משנה קליני נחמה אורי: רופאת אף אוזן גרון. פרופ' מ"ק אורי היא מומחית לרפואת אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש צוואר בחיפה ובצפון. מאחוריה ניסיון רב שנים בתחום.

 • אריק טרבלסי
  רו"ח

  משרד רו"ח עוסק שירותי הנהלת חשבונות, דוחות אישיים, מאזנים ,ייעוץ מס וייעוץ פרישה (ספק של משרד הבטחון, בתחום הייעוץ פרישה לפורשים מצה"ל).

 • אביחי אלקיים עיצוב שיער
  Pro-Card

  אצלנו ״סטודיו אביחי אלקיים״ ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים כגון: עיצוב שיער ותסרוקות, החלקות, תוספות ומילוי שיער, הדמיית שיער, איפור מקצועי, כל שירותי הקוסמטיקה ועוד… כל השירותים מוענקים תוך שמירה על מקצוענות ושימוש במוצרים האיכותיים ביותר.