לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומסור הניתן על ידי מקצוענים בעלי ניסיון רב, וממוצרי איכות שקולעים למטרתם בין אם היא חשיפה אפקטיבית, הגדלת מעגל הלקוחות וההכנסות. יחד עם זאת, אנו מקפידים להציע מחירים הוגנים ונוחים במיוחד ללקוחותינו, לרבות חבילות התפורות לצרכי העסק ולמסגרת התקציב.

חברת פרו כארד מתמחה ביצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים ומספקת מעטפת מקצועית שלמה לכלל צרכי הפרסום והשיווק ברשת.

לחן להפעלת סרטון

חיים ונושמים את הרשת

כידוע, הפרסום ברשת הוא המוביל והחזק ביותר כיום, הרבה יותר מכל מדיה אחרת. זוהי האופציה הטובה והכלכלית ביותר מבחינת כל עסק שמעוניין להגדיל את מעגל ההכנסות והלקוחות שלו, ולבלוט על פני מתחרים. מנהלי ועובדי פרו כארד הינם בעלי בקיאות מעמיקה בתחומי הפרסום והשיווק ברשת, וכן בתכנות, עיצוב גרפי, בניית אתרים וקופירייטינג. אנו מכירים היטב ובזמן אמת את כל התמורות שמתרחשות בפלטפורמות השונות, כשלעיתים מדובר בשינויים מהירים מאוד ובעלי השפעה מכרעת על הצלחתם של אתרים וקמפיינים. אנו הראשונים לדעת על כל שינוי ותמיד נמצאים עם היד על הדופק, על מנת שלקוחותינו יבצעו את הצעדים האקטואליים ביותר, יבלטו על פני מתחרים ויעשו בחירות חכמות, משתלמות ואפקטיביות.

יד נוגעת במסך טאצ'
מובייל ופייסבוק

מה אנו מציעים?

לקוחות פרו כארד נהנים ממגוון רחב של כלים יעילים עבור יצירת נוכחות ברשת ולצרכי פרסום ושיווק. בראשם עומד כמובן כרטיס הביקור החכם שלנו, שמהווה את המילה האחרונה בתחום עם עשרות פונקציות חכמות ופשוטות לתפעול, במראה מרשים ויוקרתי ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. בנוסף, אנו מציעים עוד מגוון כלים שיעזרו לכם להוביל את העסק קדימה – קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית אתרים, דפי פייסבוק ודפי נחיתה – כולם מתוכננים, נבנים ומתוחזקים על ידי הצוות המקצועי של פרו כארד. חשוב לדעת שלקוחותינו נהנים ממספר יתרונות ייחודיים, כדוגמת סאב-דומיין משלהם בכרטיס הדיגיטלי ללא עלויות נוספות, רמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר (HTTPS) לפי הדרישות החדשות של גוגל, וכן שירותי גרפיקה ליצירת מיתוג ייחודי וזהות ויזואלית בולטת ברשת.

שירות וחבילות בהתאמה אישית

חברתנו חרטה על דגלה לספק לכל לקוח, קטן כגדול, שירות איכותי וזמין המותאם לצרכיו ולמסגרת התקציב שלו. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל בתשובות וסיוע עם כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם, דרך יצירת קונספט ויזואלי לעסק, ועד לבניית ותחזוקת אתר האינטרנט ודף הפייסבוק על כל המשתמע מכך. כל זאת, עם מגוון חבילות משתלמות שנתאים ביחד איתכם ליעדי העסק, החזון האישי, הצרכים ומגבלות התקציב.

זכרו: רק מי שמבין ומכיר ונושם את פייסבוק, גוגל והפרסום ברשת מביא אתכם לתוצאות. ואנחנו משיגים תוצאות!

סמרטפונים