אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 13

 • מולטי הדפסות
  כל סוגי ההדפסות - תחת קורת גג אחת

  מולטי הדפסות – כל סוגי ההדפסות חברת מולטי הדפסות הינה חברה אשר נוצרה על מנת לתת מענה בכל תחומי ההדפסה תחת קורת גג אחת… בין שירותי החברה: כל סוגי המדבקות – תוויות ליין, תוויות גמישות לשפורפרות, הטבעות זהב, משי, הבלטות וכו, כמו כן מדבקות פשוטות, חלקות מכל מגוון החומרים ריבונים להדפסה- כל סוגי הרדידים להדפסה בכל הגדלים ובכל המידות דברי פרסום – שילוט לעסקים, שלטים מודפסים, מדבקות ענק וכדו, דברי דפוס- כרטיסי ביקור, דפי לוגו מודפסים, חוברות, קטלוגים וכדו, שקיות מודפסות- כל סוגי השקיות וכל הגדלים מודפסים וחלקים קופסאות קרטון מודפסות- כל הסוגים וגדלים של קרטוניות מדפסות טרמל להדפסה על מדבקות כמו כן ברשותנו מחלקת גרפיקה על מנת לתת מענה בתחום העיצוב והעריכה

 • בן אביטן - יועץ נדל״ן
  מנכל ומייסד רימקס יוניטי

  בן אביטן הינו מנכל ומייסד רימקס יוניטי קריות. רימקס יוניטי קריית חיים הינו משרד יועצי נדל"ן בעל ניסיון רב, הפועל בפריסה ארצית ומתמחה בעיקר באזור הקריות ובקריית חיים בפרט.

 • דנה דהן
  מנהלת סניף R.E.S כרמיאל

  דנה דהן, יזמית נדל"ן ומעצבת פנים. מנהלת סניף כרמיאל RES המקום הכי יפה בארץ! השירותים שהמשרד מציע ייעוץ וליווי ברכישת הבית המתאים לכם ממאגר נכסים ייחודיים שברשותי. ייעוץ וליווי במכירת הבית שלכם והפיכתו לנכס אטרקטיבי שיגרום לקונים להתחבר אליו ויימכר בקלות. ליווי משקיעים בבחירת נכסים להשקעה בתשואה גבוהה בארץ ובחו"ל. ניהול נכסים שייתן לכם שקט כלכלי ולקוחות מרוצים. ייעוץ במשכנתאות שישאיר לכם הרבה יותר כסף בכיס ליהנות מהחיים.

 • מננה דוראל
  מנהלת סניף RES חולון

  שמי מננה דוראל - זכיינית בחברת R.E.S GROUP וכיום מנהלת את סניף R.E.S חולון הממוקם בעיר חולון. משרדנו מתמחה במתן מענה ופתרונות מקצועיים בתחומים הבאים: ייעוץ משכנתאות וליווי בנקאי ע"י מיטב היועצים המומחים שלנו. אחזקה וניהול נכסים אשר תניב לכם שקט וביטחון בהשכרה ואחזקת הנכסים שבבעלותכם כולל עזרה של בעלי מקצוע (שמאים/שיפוצים( תיווך מכירה והשכרה של נכסים בכל רחבי הארץ. השקעות חכמות ואסטרטגיות בנדל"ן ברחבי העולם. בפרויקטים של התחדשות עירונית - תמ"א 38

 • טיולי ג'יפים בצפון יאיר
  טיולי ג'יפים בצפון יאיר

  טיולי ג'יפים – יאיר cc זהו נדבך צפוני של קבוצת ג'יפ חיון , זו קבוצה אשר שמה לה למטרה לשמור על הטבע ולתת למטיילים את חווית טיולי הג'יפים וטיולים בכלל, ברמה המקצועית המיטבית אשר כוללת ביטוח מקצועי הולם, מעקב של קצין בטיחות והכשרה שוטפת של המדריכים אשר עברו קורס והסמכה מקצועית מקיף בתחום במכללת ווינגייט.