אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 22

 • מינימרקט התותח וסיטונאות
  סיטונאות למשקאות קלים חריפים ומוצרי מזון

  סיטונאות למשקאות קלים חריפים ומוצרי מזון

 • תמיכה
  חדש - Pro-Card - כרטיס הביקור העתידני שלך אתרים

 • תומר ברוקס-ביטוח פיננסי
  כרטיס הביקור העתידני שלך

  קוראים לי תומר ברוקס ואני בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני של משרד האוצר בוגר לתואר ראשון BA למנע"ס. החזון שלי בעולם הביטוח זה לאפשר לכל אדם לתכנן את מערך ההגנה הביטוחי מפני כל תרחיש בריאותי, סיעודי ותאונתי לפי צורך ותקציב בצורה האופטימלית והאובייקטיבית ביותר.

 • ד"ר מנאר קעואר
  מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה, בנצרת

  לאורך שנות התמחותו ופעילותו רכש ד"ר קעואר ידע מעמיק וניסיון עשיר בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, וזכה להדרכה ממובילי הפלסטיקאים בישראל. כמו כן, השתתף והרצה בכנסים בתחום הכירורגיה הפלסטית, ואף זכה בפרס קפלן להרצאה שנתית מצטיינת.

 • ד"ר יצחק רגב
  מרפאת שיניים בירושלים - אסתטיקה דנטלית

  ד"ר יצחק רגב הוא דוקטור לרפואת שיניים (DMD) אשר עשה את לימודיו באוניברסיטת סמלווייס בבירת הונגריה, בודפשט. מאז שנת 2013 ד"ר רגב בעל מרפאה פרטית הממוקמת במגדל העיר ירושלים.