אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 22

 • יוליה דרנובסקי- זרי חזן ושות' - משרד עורכי דין
  משרד עו״ד זרי חזן ושות׳

  משרד עו''ד זרי חזן ושות' חרט על דגלו שלושה מושגים מרכזיים אשר מובילים את אנשיו בפעילותיהם השונות מול לקוחותיו ורשויות המדינה - יושרה. מוסר. ערכים.

 • aristechacrylics
  יבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג\'קוזים S

  החברה מתמחה ביבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג'קוזים SPA החברה קיימת מעל 20 שנה, החברה עובדת עם היצרנים הטובים בעולם ומיטב החומרים. אצלנו אין פשרות באיכות השירות ובאיכות המוצרים.

 • ד"ר אדית בלן
  מומחית לרפואת כאב בחיפה, בצפון

  ד"ר בלן מהווה כבר יותר מ- 36 שנים חלוצה בתחום רפואת הכאב, ומובילה אותו במדינת ישראל מטעם ההסתדרות הרפואית. לצד עבודתה בבתי החולים לין וכרמל, משמשת ד"ר בלן כמטפלת בכאבים במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית, ובעלת קליניקה פרטית במרכז הרפואי אלישע בחיפה.

 • עורך דין בן אסבן
  דיני מקרקעין ונזיקין בצפון

 • הפועל חיפה החנות הרשמית
  הפועל חיפה החנות הרשמית