אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 15

 • משתלת לירונוי
  המרכז לאומנויות הנוי

  משתלת לירונוי פועלת כ-30 שנה, במהלכן רכשה המשתלה מוניטין רב, והיא מחויבת לשירות ללא פשרות לכל דורש. צוות העובדים במשתלה מספק את כל הדרוש לגינה תחת קורת גג אחת - מצמחים ואביזרי נוי ועד ייעוץ מקצועי חסר תחליף

 • עילאי נכסים ברמה - מקבוצת RES
  עילאי נכסים ברמה - מקבוצת RES

  שמעון אזולאי, זכיינן בחברת R.E.S GROUP וכיום מנהל את סניף "עילאי נכסים ברמה" אשר ממוקם בעיר קצרין. אני בוגרת של מכללת R.E.S ואת הידע וההכשרה שלי המקצועית שלי רכשתי במכללה במגוון תחומי הנדל"ן השונים: תיווך ושיווק נכסים, פרויקטים ונדל"ן מסחרי בארץ ובעולם. יזמות והשקעות בנדל"ן בארץ ובעולם. תמ"א 38 התחדשות עירונית. ייעוץ משכנתאות. שוק ההון, תכנון וניהול פיננסי. ייעוץ נדל"ן אסטרטגי. תחום המומחיות שלי הוא ייעוץ משכנתאות.

 • עידית תורג'מן - IT
  מעצבת גרפית

  עידית תורג'מן הינה מעצבת גרפית בעלת ניסיון רב שנים, את לימודיה ביצעה במכללת תילתן כ3 שנים עם התמחות לעיצוב פנים, מאחוריה מאות עבודות ולקוחות בעלי שם.

 • ד"ר נביל גרייב

  ד"ר נביל גרייב הינו מומחה לכירורגיה אורתופדית, מבכירי המומחים בישראל בתחום ניתוחי החלפת מפרקי ברך וירך, וטראומה אורתופדית. לאורך השנים רכש ד"ר גרייב ניסיון רב במסגרת תפקידים בכירים בבית החולים רמב"ם, וכן בניתוחים וטיפולים במרפאתו הפרטית בחיפה.

 • פרופסור סאמר סרוג'י
  מומחה לכירורגיית פה ולסת בצפון

  פרופסור סאמר סרוג'י נמנה על בכירי הרופאים בישראל בתחום כירורגיית פה ולסת, ומשמש משנת 2015 בתור מנהל המכון לכירורגיית פה, פנים ולסת ולרפואת הפה במרכז הרפואי לגליל שבנהרייה.