אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 26

 • סביון מדיקל סנטר - דוקטור אריאל סביון
  רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

  ד"ר אריאל סביון הוא המייסד, הבעלים והמנהל של "סביון מדיקל סנטר", מרפאת שיניים ייחודית ומתקדמת בראשון לציון. המרפאה מתמקדת ברפואת שיניים מיקרוסקופית, טיפולי שיניים בלייזר, השתלות שיניים (אימפלנטולוגיה) ואסתטיקה דנטאלית. זאת בדגש על טיפולי שיניים המבוצעים עם מיקרוסקופ טיפולי בקונספט של התערבות זעיר פולשנית.

 • eventika
  eventika

 • ‏ד"ר דראושה חאלד
  ‏ד"ר דראושה חאלד - רפואה אסתטית‏ ברמת ישי

  ד"ר חאלד דראושה הינו רופא כללי (2015) העוסק באסתטיקה רפואית ואנטי אייג'ינג. מאחוריו מגוון קורסים והכשרות בתחום האסתטיקה הרפואית והוא מקפיד להתעדכן בשיטות ובגישות המתקדמות ביותר בענף. לד"ר דראושה קליניקה פרטית ברמת ישי ברמת ישי בה מבוצעים סוגים רבים של טיפולים אסתטיים.

 • ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו
  מומחה בבריאות הציבור ומנהל רפואי

  בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, בעל תואר שני בבריאות הציבור ותואר שני במדעי המדינה. בעבר כיהן כמפקד המשר"פ (שירותי הבריאות של צה"ל), וכמפקד בית החולים ההומינטרי של צה"ל בגבול סוריה ברמת הגולן. בין השנים 2008-2011 כיהן כמפקד הרפואה של פיקוד צפון.

 • סלע ושיש צפון
  ייצור שווק והקמת מצבות