אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 26

 • נטלי משיח
  יועצת שיווק ואסטרטגיה בחברת שאל את הרופא

  נטלי משיח – יועצת שיווק ואסטרטגיה בחברת שאל את הרופא, ניסיון רב בקידום רופאים עצמאיים, מרכזים רפואיים פרטיים וממשלתיים. מעל ל- 15 שנות ניסיון בתחומי הייעוץ השיווקי, בניית אסטרטגיה שיווקית וקישור למוצרים המתאימים.

 • נעמי רוכמן
  עובדת סוציאלית, טיפול בילדים, פסיכוטראומה במבשרת ציון

  נעמי רוכמן היא עובדת סוציאלית אשר התמחתה בתחום הילדים והטיפול בפסיכוטראומה. ב- 1993 הצטרפה נעמי לצוות ההקמה של מרכז שוסטרמן ובעבודתה במרכז בלטה רגישותה לילד, ותמיכה בהורים בתפקידם המורכב.

 • pro card test card
  כרטיס דיגיטלי פרו קארד

  פרו קארד כרטיס דיגיטלי לעסקים, קטנים, בינוניים וחברות גדולות שרוצות להציג את העסק שלהם בצורה נוחה וקלה בכל מכשיר נייד עם חיבור לאינטרנט בכל מקום בעולם. התקדמו לעתיד עם פרו קארד!

 • ד"ר נסייר סאלח
  מרפאת כירורגיית פה ולסתות בצפון

  ד"ר נסייר סאלח הינו רופא מומחה בכירורגיית פה ולסת, דוקטור לרפואת שיניים (dmd) בוגר אוניברסיטת תל אביב (2009). ד"ר נסייר מעמיד לרשות מטופלים הפונים אליו ניסיון רב בכל הקשור לכירורגיה של חלל הפה.

 • ד"ר ספדי עמאשה הדיל
  רופא שיניים, אורתודנט, יישור שיניים בקריית מוצקין ורמת הגולן

  ד"ר ספדי עמאשה הדיל היא דוקטור לרפואת שיניים (2010) ומומחית לאורתודנטיה, העובדת במרפאות פרטיות בקריית מוצקין ובבוקעתא שברמת הגולן. במשך השנים השתתפה בהשתלמויות רבות, כולל קורס במחקר ופיתוח, קורסים ביישור שיניים לינגואלי, קורס למכשירי שיניים ללא עזרת הפציינט, ועוד. בנוסף סיימה ד"ר הדיל קורס לטיפול בבוטוקס (בוטוליניום טוקסין) ובחומרי מילוי נוספים עבור אסתטיקת הפנים (2011). במקביל לעבודתה במרפאות הפרטיות בקריית מוצקין ובבוקעתא, ד"ר הדיל עובדת במרפאות שיניים בנצרת, בטבריה ובדלית אל כרמל. לאורך השנים צברה ניסיון רב עם מטופלים מכל הגילאים, כולל נוער וילדים. בעבודתה מושם דגש על שימוש במיטב החומרים והציוד הרפואי בשוק, על הקשבה עמוקה לצרכי המטופלים, ועל אווירה מרגיעה ונעימה