אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 12

 • עוגן נכסים - נדלן - נהריה -

  "עוגן נכסים" הינו משרד תיווך נדל"ן המציע מבחר נכסים למכירה, קנייה, השכרה ושיווק פרויקטים חדשים בנהריה ובסביבתה. משרד התיווך מונה 5 סוכני נדל"ן בכירים, המחזיקים יחדיו ותק של 22 שנים בשוק הנדל"ן, ניסיון וידע רב בתחום.

 • מולטי הדפסות
  כל סוגי ההדפסות - תחת קורת גג אחת

  מולטי הדפסות – כל סוגי ההדפסות חברת מולטי הדפסות הינה חברה אשר נוצרה על מנת לתת מענה בכל תחומי ההדפסה תחת קורת גג אחת… בין שירותי החברה: כל סוגי המדבקות – תוויות ליין, תוויות גמישות לשפורפרות, הטבעות זהב, משי, הבלטות וכו, כמו כן מדבקות פשוטות, חלקות מכל מגוון החומרים ריבונים להדפסה- כל סוגי הרדידים להדפסה בכל הגדלים ובכל המידות דברי פרסום – שילוט לעסקים, שלטים מודפסים, מדבקות ענק וכדו, דברי דפוס- כרטיסי ביקור, דפי לוגו מודפסים, חוברות, קטלוגים וכדו, שקיות מודפסות- כל סוגי השקיות וכל הגדלים מודפסים וחלקים קופסאות קרטון מודפסות- כל הסוגים וגדלים של קרטוניות מדפסות טרמל להדפסה על מדבקות כמו כן ברשותנו מחלקת גרפיקה על מנת לתת מענה בתחום העיצוב והעריכה

 • בן אביטן - יועץ נדל״ן
  מנכל ומייסד רימקס יוניטי

  בן אביטן הינו מנכל ומייסד רימקס יוניטי קריות. רימקס יוניטי קריית חיים הינו משרד יועצי נדל"ן בעל ניסיון רב, הפועל בפריסה ארצית ומתמחה בעיקר באזור הקריות ובקריית חיים בפרט.

 • מננה דוראל
  מנהלת סניף RES חולון

  שמי מננה דוראל - זכיינית בחברת R.E.S GROUP וכיום מנהלת את סניף R.E.S חולון הממוקם בעיר חולון. משרדנו מתמחה במתן מענה ופתרונות מקצועיים בתחומים הבאים: ייעוץ משכנתאות וליווי בנקאי ע"י מיטב היועצים המומחים שלנו. אחזקה וניהול נכסים אשר תניב לכם שקט וביטחון בהשכרה ואחזקת הנכסים שבבעלותכם כולל עזרה של בעלי מקצוע (שמאים/שיפוצים( תיווך מכירה והשכרה של נכסים בכל רחבי הארץ. השקעות חכמות ואסטרטגיות בנדל"ן ברחבי העולם. בפרויקטים של התחדשות עירונית - תמ"א 38

 • טיולי ג'יפים בצפון יאיר
  טיולי ג'יפים בצפון יאיר

  טיולי ג'יפים – יאיר cc זהו נדבך צפוני של קבוצת ג'יפ חיון , זו קבוצה אשר שמה לה למטרה לשמור על הטבע ולתת למטיילים את חווית טיולי הג'יפים וטיולים בכלל, ברמה המקצועית המיטבית אשר כוללת ביטוח מקצועי הולם, מעקב של קצין בטיחות והכשרה שוטפת של המדריכים אשר עברו קורס והסמכה מקצועית מקיף בתחום במכללת ווינגייט.