אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 12

 • ד"ר יעקב נזי
  רופא שיניים בקריית ביאליק

  ד"ר יעקב נזי הינו ד"ר לרפואת שיניים העוסק בעיקר בתחום השתלים, שיקום הפה ויישור שיניים שקוף. לפני כ- 27 שנים סיים את לימודיו ברומניה ומאז הינו בעל מרפאה פרטית השוכנת בדרך עכו 14, קריית ביאליק.

 • מכללת אינטלקט אקדמון
  המומחים להכשרה מקצועית בצפון

  מכללת אינטלקט אקדמון חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, הניסיון והמוניטין! כל הערכים בהתאם לצורכי השוק וזירת התעשייה הישראלית. מכללת אינטלקט אקדמון משלבת מאז 1997 כלים טכנולוגיים והסמכות ממשלתיות לצד המרצים המובילים בתחום והמקצועיים ביותר בשטח.

 • יורומוטורס חדרה
  מרכז שירות לרכבי פיג'ו וסיטרואן

  יורומוטורס חדרה הינו מרכז שירות לרכבי סיטרואן ופיג'ו הפועל כבר למעלה מ- 17 שנה, ומתמחה בשירותי תחזוקה, תיקונים, טיפולים שוטפים ופחחות איכותית לכלל סוגי הרכבים. במהלך השנים זכו אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים של המרכז לטיפול מסור ברכביהם תוך התאמה אישית לצרכיהם.

 • און (י.ק.ל)
  פחחות וצבע

  מוסך און קיים למעלה מ- 18 שנים ומשתייך לאיגוד המוסכים ומתקן את כל סוגי הרכבים. המוסך ממוקם בקרבת הקריות בצמוד לצומת קרית אתא מול איקאה וביציאה של כביש עוקף קריות (כביש 22) ובשל כך נגיש לקהל לקוחות מאזור חיפה, קריות, עכו, טבעון ונשר.

 • עוגן נכסים - נדלן - נהריה -

  "עוגן נכסים" הינו משרד תיווך נדל"ן המציע מבחר נכסים למכירה, קנייה, השכרה ושיווק פרויקטים חדשים בנהריה ובסביבתה. משרד התיווך מונה 5 סוכני נדל"ן בכירים, המחזיקים יחדיו ותק של 22 שנים בשוק הנדל"ן, ניסיון וידע רב בתחום.