אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 7

 • זום טרקטורונים
  סוכנות פולריס הגדולה והותיקה בארץ

 • ה.מ. השקעות - חילוצי סהר
  גרר במרכז

  אנו בה.מ השקעות - חילוצי סהר עוסקים מעל כ- 20 שנה בענף הרכב והגרירה. במהלך השנים רכשנו ידע מקיף ונרחב בכל התחומים. בין פעולותינו הנרחבות אנו נותנים ייעוץ בנושא תקלות למיניהם וכן הדרכה מקצועית ללקוחותינו.

 • לד-שופ
  פתרונות שילוט דיגיטליים ותאורה חסכונית

  העידן הטכנולוגי של שלטי הלד מאפשר שליחת מסרים רבים וקולעים עם תחלופת פרסומות אינסופית ובולטת לעין הניתנת לשינוי בכל רגע נתון, וזהו המפתח להצלחת העסק. לד שופ מספקת שלטי לד כבר יותר מ 3 שנים ואמונתה היא, שלקוח מרוצה מביא לעוד לקוח מרוצה

 • אברהם אמנה - יעוץ משכנתאות יזמות ומקרקעין
  חדש - Pro-Card - כרטיס הביקור העתידני שלך אתרים

  אברהם אמנה אני מתגורר בקרית אתא ויש לי את מה שאתם צריכים כדי להשיג את מה שאתם רוצים. אנשים רבים אינם יודעים היכן ואיך למצוא את הנכס המתאים, יש גם אנשים אשר מעדיפים לקחת החלטה בטוחה ונכונה ולתת לאיש הנכון לעזור להם ויש גם כאלה שאין בידם זמן פנוי.

 • אושרי זכור - ,שיווק ,תיווך, ניהול נכסים, השקעות בתחום הנדל״ן
  חדש - Pro-Card - כרטיס הביקור העתידני שלך אתרים

  אושרי זכור בן 25 מעפולה, יש לי את מה שאתם צריכים כדי להוביל אתכם אל עסקת הנדל"ן הבאה שלכם! את לימודי רכשתי במכללת r.e.s. ליפני כשנתיים וכיום אני זכיין ומנהל סניף בעפולה. אני בעל רישיון תיווך כחוק , בוגר לימודי יזמות והשקעות חכמות בנדל"ן ויועץ משכנתאות מוסמך.