אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 18

 • רחץ בניקיון
  ניקוי ספות ושטיחים בשיטה האמריקאית

  חברת רחץ בניקיון מעניקה שירותי ניקיון ייעודיים, בדגש על ניקוי שטיחים וספות, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. שירותינו ניתנים בצפון ובמרכז על ידי צוות מנוסה ומיומן, כאשר הייעוץ המקצועי והצעת המחיר ניתנים בבית הלקוח, בחינם וללא התחייבות.

 • ד"ר לדיסלב סלזק - יועץ למחלת הסוכרת בחיפה, בקריות
  סוכרת, יתר לחץ דם ונפרולוגיה (מחלות כליות)

  ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית ויועץ למחלת הסוכרת, יתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה). יועץ במכון החדש לסוכרת ויתר לחץ דם ב- "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים בצ'ק פוסט, חיפה. בנוסף, מספק יעוץ למטופלים של ד"ר זאהי סעיד, מנהל "מרפאת הוואדי" העצמאית שבחיפה. כמו כן, מקבל מטופלים המבוטחים בקופ"ח כללית במחלקת סוכרת ויתר לחץ דם של מרכז רפואי לין בחיפה.

 • משרד עורכי דין ענבל כספי גאון
  משרד עורכי דין ענבל כספי גאון

  משרד עורכת הדין ענבל כספי גאון מספק שירותים ללקוחות מכל רחבי הארץ. ייחודו של המשרד הוא במתן שירות מקצועי ללא רבב, לצד יחס אישי ואמפתי ללקוח.

 • ליאור מנחם
  סוגת להכין באהבה

  סוגת היא חברה ותיקה ומובילה לייצור, שיווק והפצה של מוצרי מזון, שהם חלק בלתי נפרד מכל מטבח בישראל מאז שנות ה-50 של המאה הקודמת.

 • הצ׳יפ הביטוחי
  אין צ׳יפ ביטוחי לא קונים ביטוח

  המפתח לעתיד יציב ובטוח הוא ניהול נכון של הפנסיה והביטוחים שלכם, ולכן אתם צריכים לדעת בכל רגע נתון שאתם מבוטחים כראוי, שאין לכם כפל בטוחים, שאתם משלמים מחירים הוגנים ולא גבוהים מדי, והכי חשוב, שבזמן תביעה לא תמצאו את עצמכם לבד מול חברת הביטוח.