אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 24

 • שמש מתנות ומוצרי פרסום
  חולצות מודפסות ספלים מוצרי פרסום מתנות לכל גיל

 • ד"ר רביע שיח מוחמד
  מומחה ברפואה פנימית, קרדיולוגיה בצפון

  ד"ר רביע הינו אתלט ומאחוריו זכייה באליפות ישראל בטריאתלון (שחייה, אופניים וריצה) לשנת 2002. לאורך השנים נטל חלק במאות מרוצי אופניים, תחרויות שחייה ומרתונים ברחבי העולם. ערכים אלו מובילים גם את גישתו הרפואית ואת עבודתו של הרופא, הדוגל בתזונה טובה ובפעילות גופנית כבסיס לחיים בריאים.

 • יוליה דרנובסקי- זרי חזן ושות' - משרד עורכי דין
  משרד עו״ד זרי חזן ושות׳

  משרד עו''ד זרי חזן ושות' חרט על דגלו שלושה מושגים מרכזיים אשר מובילים את אנשיו בפעילותיהם השונות מול לקוחותיו ורשויות המדינה - יושרה. מוסר. ערכים.

 • מרפאת שיניים ד"ר ותד
  רופא שיניים בפרדס חנה כרכור, חדרה

  במרפאת שיניים ד"ר ותד ניתנים כל הסוגים של טיפולי השיניים עבור מטופלים מגילאי 14 ואילך, כולל ניקוי שיניים, שחזורים אסתטיים, טיפולים משמרים, טיפולי שורש, כתרים ללא מתכת (חרסינה מלאה וזירקוניה), הלבנות שיניים, הרמות סינוס, כירורגיה רגילה ומורכבת, שתלים, יישור שיניים עם קשתיות שקופות, השתלות ממוחשבות והשתלות עצם והשתלות ועוד.

 • aristechacrylics
  יבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג\'קוזים S

  החברה מתמחה ביבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג'קוזים SPA החברה קיימת מעל 20 שנה, החברה עובדת עם היצרנים הטובים בעולם ומיטב החומרים. אצלנו אין פשרות באיכות השירות ובאיכות המוצרים.