אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 4

 • בן אסבן - עו"ד
  נזיקין ומקרקעין

  משרד בוטיק אשר הוקם על ידי עו"ד בן אסבן – חבר ועדת הנזיקין, הביטוח והביטוח הלאומי בלשכת עורכי הדין. המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים בתחום דיני הנזיקין (נזקי גוף) על שלל רבדיו – תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, פציעות ספורטאים, תאונות תלמידים ותביעות ביטוח.

 • תבנית עורכי דין 2

 • תבנית עסקים קטנים

 • תבנית בעלי מקצוע 2

 • ALBERTO
  רשת חנויות למוצרי טיפוח לשיער וציוד למספרות

  אלברטו – אנחנו עוסקים בשיער ואך ורק בשיער . אנחנו מתמחים בשיער ודואגים להיות עדכנים בכל מה שקשור לשיער ומביאים ללקוח את הטרנדים החמים בתחום ואת המוצרים הטובים ביותר . אלברטו– רשת חניות למוצרי טיפוח לשיער ציוד למספרות ותוספות שיער מהיבואן לצרכן . בחרנו להתמקד במה שאנחנו הכי טובים בו – תחום השיער !