אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 4

 • תבנית בעלי מקצוע 2

 • ALBERTO
  רשת חנויות למוצרי טיפוח לשיער וציוד למספרות

  אלברטו – אנחנו עוסקים בשיער ואך ורק בשיער . אנחנו מתמחים בשיער ודואגים להיות עדכנים בכל מה שקשור לשיער ומביאים ללקוח את הטרנדים החמים בתחום ואת המוצרים הטובים ביותר . אלברטו– רשת חניות למוצרי טיפוח לשיער ציוד למספרות ותוספות שיער מהיבואן לצרכן . בחרנו להתמקד במה שאנחנו הכי טובים בו – תחום השיער !

 • תבנית עסקים קטנים 2

 • RESGROUP
  קורסים לתיווך וייעוץ משכנתאות

  R.E.S GROUP, פתרונות בנדל"ן ופיננסים היא חברת הנדל"ן הגדולה ביותר בארץ וקיימת בשוק כבר למעלה 10 שנים. R.E.S צברה במשך פעילותה מוניטין רב,ומאגדת תחתיה מגוון חברות בתחום הנדל"ן. R.E.S GROUP היא למעשה החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל פתרונות הנדל"ן והפיננסים תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה. כלקוח וכעובד מן המניין תוכל למצוא בחברתנו ייעוץ משכנתאות, תיווך נדל"ן, פיננסים, מכללה ללימודי מקצועות הנדל"ן, יזמות, שמאות, השמה ועוד...

 • Noa Yazdi
  Sales women