אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 20

 • תומר ברוקס-ביטוח פיננסי
  כרטיס הביקור העתידני שלך

  קוראים לי תומר ברוקס ואני בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני של משרד האוצר בוגר לתואר ראשון BA למנע"ס. החזון שלי בעולם הביטוח זה לאפשר לכל אדם לתכנן את מערך ההגנה הביטוחי מפני כל תרחיש בריאותי, סיעודי ותאונתי לפי צורך ותקציב בצורה האופטימלית והאובייקטיבית ביותר.

 • צמיגי דניאל
  צמיגי דניאל

 • שמש מתנות ומוצרי פרסום
  חולצות מודפסות ספלים מוצרי פרסום מתנות לכל גיל

 • ד"ר רביע שיח מוחמד
  מומחה ברפואה פנימית, קרדיולוגיה בצפון

  ד"ר רביע הינו אתלט ומאחוריו זכייה באליפות ישראל בטריאתלון (שחייה, אופניים וריצה) לשנת 2002. לאורך השנים נטל חלק במאות מרוצי אופניים, תחרויות שחייה ומרתונים ברחבי העולם. ערכים אלו מובילים גם את גישתו הרפואית ואת עבודתו של הרופא, הדוגל בתזונה טובה ובפעילות גופנית כבסיס לחיים בריאים.

 • יוליה דרנובסקי- זרי חזן ושות' - משרד עורכי דין
  משרד עו״ד זרי חזן ושות׳

  משרד עו''ד זרי חזן ושות' חרט על דגלו שלושה מושגים מרכזיים אשר מובילים את אנשיו בפעילותיהם השונות מול לקוחותיו ורשויות המדינה - יושרה. מוסר. ערכים.