אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 9

 • פרו כארד
  כרטיס הביקור החכם שלך

  חברת פרו כארד מתמחה ביצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים ומספקת מעטפת מקצועית שלמה לכלל צרכי הפרסום והשיווק ברשת. לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומסור הניתן על ידי מקצוענים בעלי ניסיון רב, וממוצרי איכות שקולעים למטרתם בין אם היא חשיפה אפקטיבית, הגדלת מעגל הלקוחות וההכנסות. יחד עם זאת, אנו מקפידים להציע מחירים הוגנים ונוחים במיוחד ללקוחותינו, לרבות חבילות התפורות לצרכי העסק ולמסגרת התקציב. חיים ונושמים את הרשת

 • המוסד לביטוח לאומי - אגף לוגיסטיקה
  משה נחמיאס

  משה נחמיאס - מחלקת לוגיסטיקה - ועד עובדים המוסד לביטוח הלאומי - סניף הקריות

 • R.E.S בית שמש
  חדש - Pro-Card - כרטיס הביקור העתידני שלך אתרים

  שמי אורן אסרף, זכיין בחברת R.E.S GROUP וכיום מנהלת את סניף R.E.S בית שמש הממוקם בעיר בית שמש. תיווך ושיווק נכסים, פרויקטים ונדל"ן מסחרי בארץ ובעולם. יזמות והשקעות בנדל"ן בארץ ובעולם. תמ"א 38 התחדשות עירונית. ייעוץ משכנתאות. ייעוץ נדל"ן אסטרטגי

 • cpm computer services
  maximum up time

  מעבדת שירות מוסמכת למחשבים, שרתים ותחנות עבודה מאז 1996. CPM הינה הנציגה הבלעדית בישראל של המותגים הבינלאומיים Lenovo, Toshiba ו-Fujitsu ונבחרה על ידם להעניק לאלפי לקוחותיהם, שירות באחריות ומחוצה לה.

 • עו"ד גל בוטבול
  נזקי גוף, ביטוח לאומי, תאונות

  משרדנו מייצג לקוחות מכל המגזרים וקשת האוכלוסייה בישראל ודוגל במתן שירות אישי ואכפתי, מקצועי, איכותי וחסר פשרות עבור לקוחותיו והכל תוך הגינות שקיפות, נאמנות ואמינות.