אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 21

 • מרפאת שיניים ד"ר ותד
  רופא שיניים בפרדס חנה כרכור, חדרה

  במרפאת שיניים ד"ר ותד ניתנים כל הסוגים של טיפולי השיניים עבור מטופלים מגילאי 14 ואילך, כולל ניקוי שיניים, שחזורים אסתטיים, טיפולים משמרים, טיפולי שורש, כתרים ללא מתכת (חרסינה מלאה וזירקוניה), הלבנות שיניים, הרמות סינוס, כירורגיה רגילה ומורכבת, שתלים, יישור שיניים עם קשתיות שקופות, השתלות ממוחשבות והשתלות עצם והשתלות ועוד.

 • aristechacrylics
  יבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג\'קוזים S

  החברה מתמחה ביבוא ויצור בריכות פיברגלס, בריכות זרמים, ג'קוזים SPA החברה קיימת מעל 20 שנה, החברה עובדת עם היצרנים הטובים בעולם ומיטב החומרים. אצלנו אין פשרות באיכות השירות ובאיכות המוצרים.

 • מרפאת חיות העמק בקיבוץ רשפים
  וטרינר בצפון

  מרפאה וטרינרית בניהולו של דר' עמיר כפרי, בוגר הפקולטה לוטרינריה פרמה, איטליה. חבר בארגון הוטרינרים הישראלי, חבר בארגון הוטרינרים של גני החיות האירופאי, וטרינר ראשי בגן גורו.

 • ד"ר אדית בלן
  מומחית לרפואת כאב בחיפה, בצפון

  ד"ר בלן מהווה כבר יותר מ- 36 שנים חלוצה בתחום רפואת הכאב, ומובילה אותו במדינת ישראל מטעם ההסתדרות הרפואית. לצד עבודתה בבתי החולים לין וכרמל, משמשת ד"ר בלן כמטפלת בכאבים במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית, ובעלת קליניקה פרטית במרכז הרפואי אלישע בחיפה.

 • עורך דין בן אסבן
  דיני מקרקעין ונזיקין בצפון