אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 23

 • הפועל חיפה החנות הרשמית
  הפועל חיפה החנות הרשמית

 • הרב ניסים כהן
  מוהל רפואי מוסמך בצפון, בחיפה, בקריות

  ניסים כהן הוא מוהל ותיק ומנוסה בעל הסמכת מכון "ברית אליהו" וכן חבר בכיר באיגוד המוהלים העולמי שעבר הכשרות רבות מטעם המוהלים המובילים בארץ.

 • BA Dental Clinic
  מרפאת שיניים רב תחומית ברמת ישי

  ד"ר באדר הינו מנהל ושותף במרפאה רב תחומית לטיפולי שיניים ברמת ישי- BA Dental Clinic. במרפאה ניתן לקבל מענה לכל הסוגים של טיפולי השיניים, בין היתר על ידי מתמחים בתחום טיפולי השורש מבית חולים הדסה בירושלים, ובתחום מחלות חניכיים מבית חולים רמב"ם בחיפה.

 • נטלי משיח
  יועצת שיווק ואסטרטגיה בחברת שאל את הרופא

  נטלי משיח – יועצת שיווק ואסטרטגיה בחברת שאל את הרופא, ניסיון רב בקידום רופאים עצמאיים, מרכזים רפואיים פרטיים וממשלתיים. מעל ל- 15 שנות ניסיון בתחומי הייעוץ השיווקי, בניית אסטרטגיה שיווקית וקישור למוצרים המתאימים.

 • pro card test card
  כרטיס דיגיטלי פרו קארד

  פרו קארד כרטיס דיגיטלי לעסקים, קטנים, בינוניים וחברות גדולות שרוצות להציג את העסק שלהם בצורה נוחה וקלה בכל מכשיר נייד עם חיבור לאינטרנט בכל מקום בעולם. התקדמו לעתיד עם פרו קארד!