אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 23

 • ד"ר כמאל פארס
  שיקום הפה בחורפיש, בית ג\'אן

  ד"ר כמאל פארס הינו דוקטור לרפואת שיניים, בעל ניסיון רב בטיפולי שיניים מורכבים, שיקום על גבי שתלים וברפואת שיניים קוסמטית. מטופליו של ד"ר פארס מעידים עליו כי הוא מצטיין ביחס חם ואישי, וברמת מחויבות גבוהה ביותר כלפי כל אדם המגיע למרפאותיו.

 • ד"ר אהרן עמיר
  מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת במרכז

  ד"ר אהרון עמיר הינו מומחה בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, אשר מכהן כיום בתפקיד מנהל השירות המיקרוכירורגי בבית החולים בילינסון.

 • צמיגי דניאל
  צמיגי דניאל

 • שמש מתנות ומוצרי פרסום
  חולצות מודפסות ספלים מוצרי פרסום מתנות לכל גיל

 • ד"ר רביע שיח מוחמד
  מומחה ברפואה פנימית, קרדיולוגיה בצפון

  ד"ר רביע הינו אתלט ומאחוריו זכייה באליפות ישראל בטריאתלון (שחייה, אופניים וריצה) לשנת 2002. לאורך השנים נטל חלק במאות מרוצי אופניים, תחרויות שחייה ומרתונים ברחבי העולם. ערכים אלו מובילים גם את גישתו הרפואית ואת עבודתו של הרופא, הדוגל בתזונה טובה ובפעילות גופנית כבסיס לחיים בריאים.