אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 23

 • ד"ר מנאר קעואר
  מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה, בנצרת

  לאורך שנות התמחותו ופעילותו רכש ד"ר קעואר ידע מעמיק וניסיון עשיר בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, וזכה להדרכה ממובילי הפלסטיקאים בישראל. כמו כן, השתתף והרצה בכנסים בתחום הכירורגיה הפלסטית, ואף זכה בפרס קפלן להרצאה שנתית מצטיינת.

 • ד"ר יצחק רגב
  מרפאת שיניים בירושלים - אסתטיקה דנטלית

  ד"ר יצחק רגב הוא דוקטור לרפואת שיניים (DMD) אשר עשה את לימודיו באוניברסיטת סמלווייס בבירת הונגריה, בודפשט. מאז שנת 2013 ד"ר רגב בעל מרפאה פרטית הממוקמת במגדל העיר ירושלים.

 • ד"ר כמאל פארס
  שיקום הפה בחורפיש, בית ג\'אן

  ד"ר כמאל פארס הינו דוקטור לרפואת שיניים, בעל ניסיון רב בטיפולי שיניים מורכבים, שיקום על גבי שתלים וברפואת שיניים קוסמטית. מטופליו של ד"ר פארס מעידים עליו כי הוא מצטיין ביחס חם ואישי, וברמת מחויבות גבוהה ביותר כלפי כל אדם המגיע למרפאותיו.

 • ד"ר אהרן עמיר
  מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת במרכז

  ד"ר אהרון עמיר הינו מומחה בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, אשר מכהן כיום בתפקיד מנהל השירות המיקרוכירורגי בבית החולים בילינסון.

 • צמיגי דניאל
  צמיגי דניאל