אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 25

 • מרפאת חיות העמק בקיבוץ רשפים
  וטרינר בצפון

  מרפאה וטרינרית בניהולו של דר' עמיר כפרי, בוגר הפקולטה לוטרינריה פרמה, איטליה. חבר בארגון הוטרינרים הישראלי, חבר בארגון הוטרינרים של גני החיות האירופאי, וטרינר ראשי בגן גורו.

 • ד"ר אדית בלן
  מומחית לרפואת כאב בחיפה, בצפון

  ד"ר בלן מהווה כבר יותר מ- 36 שנים חלוצה בתחום רפואת הכאב, ומובילה אותו במדינת ישראל מטעם ההסתדרות הרפואית. לצד עבודתה בבתי החולים לין וכרמל, משמשת ד"ר בלן כמטפלת בכאבים במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית, ובעלת קליניקה פרטית במרכז הרפואי אלישע בחיפה.

 • עורך דין בן אסבן
  דיני מקרקעין ונזיקין בצפון

 • הפועל חיפה החנות הרשמית
  הפועל חיפה החנות הרשמית

 • הרב ניסים כהן
  מוהל רפואי מוסמך בצפון, בחיפה, בקריות

  ניסים כהן הוא מוהל ותיק ומנוסה בעל הסמכת מכון "ברית אליהו" וכן חבר בכיר באיגוד המוהלים העולמי שעבר הכשרות רבות מטעם המוהלים המובילים בארץ.