אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 25

 • גן המכללה הצעירה בקריית מוצקין
  המקום הנכון לילדכם

  גן "המכללה הצעירה" פועל משנת 2005 במרכז אזור המגורים של קריית מוצקין, במיקום נגיש ונוח לתושבי קריית מוצקין, קריית ים, קריית ביאליק, עכו ונהריה. מתחם הגן שוכן בסביבה שקטה ורחוקה מצירי תנועה ראשיים, ובו מבנה הכולל 5 כיתות עבור תינוקיה, פעוטון, גן לגילאי 3- 5 כולל גן חובה, וכיתת בוגרים.

 • גן אורן בחיפה
  גן ותיק ומוערך בנווה שאנן מוקף בעצי אורן טבעיים

  גן "אורן" הוא גן ותיק ומוערך הפועל עוד משנת 1996. הגן שוכן במרכז אזור המגורים נווה שאנן במיקום נגיש ונוח לתושבי האזור, כאשר המבנה מוקף בעצי אורן טבעיים. המבנה כולל 5 כיתות המיועדות לילדי פעוטון, גן וגן חובה, וכן קיימים בו מטבח ומרכזיה פדגוגית. הכיתות הינן נעימות, ממוזגות כל השנה ומזמינות עבור הילדים, כאשר בכל כיתה יש אזור לאוכל ויצירה, שירותים צמודים ומקלחון/אמבט לרחצה.

 • w-club
  Women's club Business & Entertainment

  Women's club Business & Entertainment

 • כד הפלא
  לשתול ולגדל במשך שנים

  כד הפלא - ייבוא והפצה בלעדית של כדי פלא תוצרת Riviera מצרפת - הכדים והאדניות עם מאגר מים! שליטה על המים בעזרת חלונית בקרה. עוד: פטנט בינלאומי רשום. בבית שמש, ירושלים והסביבה

 • ד"ר מונדר קעואר - רופא שיניים בנצרת
  דוקטור לרפואת שיניים DMD

  ד"ר מונדר קעואר הוא דוקטור לרפואת שיניים שעשה את לימודיו בביה"ס לרפואת שיניים בהדסה ירושלים. כבר יותר מארבעה עשורים עובד ד"ר קעואר בתור רופא שיניים עצמאי ומקפיד תמיד להשתתף בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל, בדגש על נושאי שתלים, שיקום הפה, עיצוב החיוך ורפואת שיניים אסתטית.