אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 2

 • תבנית פרמיום 2

 • ד"ר תמיר גיל
  מומחה בכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית בחיפה

  ד"ר תמיר גיל הוא מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת. לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר לרפואה של ביה"ח הדסה עין כרם המשיך להתמחות בכירורגיה פלסטית של המרכז הרפואי כרמל בחיפה. כיום ד"ר גיל משמש כפלסטיקאי בכיר במרכזים הרפואיים כרמל ולין של קופת חולים כללית, והינו אחראי במרכז הרפואי לין על ניתוחי מוס/מוז. בנוסף, ד"ר גיל מקבל מטופלים במרפאותיו הפרטיות שבבית החולים אלישע ובקריית חיים, המצויות בהסדר עם שב"ן קופ"ח לאומית וחברות ביטוח פרטיות.

 • אילנית עיצוב תכשיטים
  עיצוב תכשיטי אופנה

  אילנית הינה מעצבת תכשיטים בעלת קו יחודי של תכשיטים בעבודת יד אשר משלבות אבנים בעלות אנרגיות בשילוב עם אלמנטים יחודיים ומותאמים אישית לטעם הלקוח והכל עם המון שיק וסטייל.

 • אלון אס או אס
  אלון אס או אס - מדביר מורשה

  אלון אס או אס מדביר מורשה רשיון3041 מומחה בהרחקת יונים, טיפול בנמלת האש הקטנה ,הדברת צרעות, הדברת מכרסמים, טיפול מונע, שיטות מתקדמות ללא חומרי הדברה, חיסול תיקנים, חבר באיגוד המדבירים בישראל, שרות מיידי, אחריות לכל עבודה.

 • רועי מועלם
  מנכ"ל ומייסד רימקס יוניטי קרית חיים

  רועי מועלם הינו איש עסקים ויזם בתחום האינטרנט, על המפעליו מנויים בין היתר מיזם איידידיגיטל1 ורימקס יוניטי, רועי הינו מנכ"ל ומייסד החברה. בנוסף, רועי הינו אסטרטג בעל ניסיון רב שנים בליווי עסקים קטנים וגדולים בדרך להצלחתם.