מומחים ורופאים - עמוד 4

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • ד"ר יצחק רגב
  מרפאת שיניים בירושלים - אסתטיקה דנטלית -

  ד"ר יצחק רגב הוא דוקטור לרפואת שיניים (DMD) אשר עשה את לימודיו באוניברסיטת סמלווייס בבירת הונגריה, בודפשט. מאז שנת 2013 ד"ר רגב בעל מרפאה פרטית הממוקמת במגדל העיר ירושלים.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר כמאל פארס
  שיקום הפה בחורפיש, בית ג\'אן -

  ד"ר כמאל פארס הינו דוקטור לרפואת שיניים, בעל ניסיון רב בטיפולי שיניים מורכבים, שיקום על גבי שתלים וברפואת שיניים קוסמטית. מטופליו של ד"ר פארס מעידים עליו כי הוא מצטיין ביחס חם ואישי, וברמת מחויבות גבוהה ביותר כלפי כל אדם המגיע למרפאותיו.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר אהרן עמיר
  מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת במרכז -

  ד"ר אהרון עמיר הינו מומחה בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, אשר מכהן כיום בתפקיד מנהל השירות המיקרוכירורגי בבית החולים בילינסון.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר רביע שיח מוחמד
  מומחה ברפואה פנימית, קרדיולוגיה בצפון -

  ד"ר רביע הינו אתלט ומאחוריו זכייה באליפות ישראל בטריאתלון (שחייה, אופניים וריצה) לשנת 2002. לאורך השנים נטל חלק במאות מרוצי אופניים, תחרויות שחייה ומרתונים ברחבי העולם. ערכים אלו מובילים גם את גישתו הרפואית ואת עבודתו של הרופא, הדוגל בתזונה טובה ובפעילות גופנית כבסיס לחיים בריאים.


  לכרטיס המלא
 • מרפאת שיניים ד"ר ותד
  רופא שיניים בפרדס חנה כרכור, חדרה -

  במרפאת שיניים ד"ר ותד ניתנים כל הסוגים של טיפולי השיניים עבור מטופלים מגילאי 14 ואילך, כולל ניקוי שיניים, שחזורים אסתטיים, טיפולים משמרים, טיפולי שורש, כתרים ללא מתכת (חרסינה מלאה וזירקוניה), הלבנות שיניים, הרמות סינוס, כירורגיה רגילה ומורכבת, שתלים, יישור שיניים עם קשתיות שקופות, השתלות ממוחשבות והשתלות עצם והשתלות ועוד.


  לכרטיס המלא