בעלי מקצוע - עמוד 1

בעמוד הזה מוצגים כרטיסי ביקור חכמים שאותם יצרה חברת פרו קארד עבור בעלי מקצוע מתחומים שונים. המעוניינים להתרשם מרעיונות ועיצובים של בעלי מקצוע אחרים מוזמנים לעשות כדי לקבל השראה ולהבין את האפשרויות.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • רוסלן איסקוב CEO/Founder/Owner
  רוסלן איסקוב הינו יזם בתחום האינטרנט, איש עסקים בעל ניסיון רב שנים.
  לכרטיס המלא
 • פרופ' מ"ק נחמה אורי
  רופאת אף אוזן גרון בחיפה -

  פרופ' משנה קליני נחמה אורי: רופאת אף אוזן גרון. פרופ' מ"ק אורי היא מומחית לרפואת אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש צוואר בחיפה ובצפון. מאחוריה ניסיון רב שנים בתחום.


  לכרטיס המלא
 • אריק טרבלסי
  רו"ח -

  משרד רו"ח עוסק שירותי הנהלת חשבונות, דוחות אישיים, מאזנים ,ייעוץ מס וייעוץ פרישה (ספק של משרד הבטחון, בתחום הייעוץ פרישה לפורשים מצה"ל).


  לכרטיס המלא
 • אילנית עיצוב תכשיטים
  עיצוב תכשיטי אופנה -

  אילנית הינה מעצבת תכשיטים בעלת קו יחודי של תכשיטים בעבודת יד אשר משלבות אבנים בעלות אנרגיות בשילוב עם אלמנטים יחודיים ומותאמים אישית לטעם הלקוח והכל עם המון שיק וסטייל.


  לכרטיס המלא
 • ה.מ. השקעות - חילוצי סהר
  גרר במרכז -

  אנו בה.מ השקעות - חילוצי סהר עוסקים מעל כ- 20 שנה בענף הרכב והגרירה. במהלך השנים רכשנו ידע מקיף ונרחב בכל התחומים.
  בין פעולותינו הנרחבות אנו נותנים ייעוץ בנושא תקלות למיניהם וכן הדרכה מקצועית ללקוחותינו.


  לכרטיס המלא