כללי - עמוד 1

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון כרטיסי ביקור חכמים שהפיקו באמצעות חברת פרו קארד בעלי עסקים ומקצוע מקשת רחבה של תחומים. הינכם מוזמנים לעיין בכרטיסים על מנת לשאוב מהם השראה ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • Noa Yazdi
  Sales women
  לכרטיס המלא
 • יצחק נתן מלאך - שיווק קידום ופיתוח בסביבת האינטרנט
  יזמות באינטרנט -

  יצחק נתן מלאך הינו יזם בתחום האינטרנט, מאחוריו מאות של פרוייקטים מגוונים ומעל 10 שנות ניסיון. על תחומי מומחיותו נמנים בין היתר: קידוד (HTML וCSS וכו'), פיתוח ובנייה בFLASH, בנייה באמצעות DW, עריכה באמצעות Pr, עיצוב באמצעות Ps, תכנות בASP CLASSIC, ידע בסיסי בPHP, בנייה ופיתוח בוורדפרס, קידום טבעי בגוגל, קידום ממומן בגוגל, קידום והקמת עמודי פייסבוק, הפקת כתבות תוכן, פרסום כתבות תוכן באתרים המובילים ברשת, ניסיון בניצוח פרוייקטים גדולים, תחזוק אתרים, אחסון אתרים (שרתים) ועוד.


  לכרטיס המלא
 • צומת עסקית
  מתן שרותי מידע עסקיים - גילוי האזנות סתר
  לכרטיס המלא
 • מוקד 24 שרותי קבורה
  מוקד ארצי - שרותי קבורה -

  חברה קדישא, חברת קדישא, פינוי נפטרים 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים, שרותי קבורה והלוויה, סידורי הלוויה, הטסת נפטרים לחו״ל ומחו״ל, מודעות אבל 24 שעות ביממה אפשרות הדבקה, מודעות אבל בכל העיתונים, זרי פרחים לאבל, הסעות למנחמים, הקמת מצבות בכל הארץ, יבוא ושיווק מצבות מכל סוגי השיש והגרניט.


  לכרטיס המלא
 • פרו כארד
  כרטיס הביקור החכם שלך -

  חברת פרו כארד מתמחה ביצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים ומספקת מעטפת מקצועית שלמה לכלל צרכי הפרסום והשיווק ברשת.
  לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומסור הניתן על ידי מקצוענים בעלי ניסיון רב, וממוצרי איכות שקולעים למטרתם בין אם היא חשיפה אפקטיבית, הגדלת מעגל הלקוחות וההכנסות. יחד עם זאת, אנו מקפידים להציע מחירים הוגנים ונוחים במיוחד ללקוחותינו, לרבות חבילות התפורות לצרכי העסק ולמסגרת התקציב.
  חיים ונושמים את הרשת


  לכרטיס המלא