מומחים ורופאים - עמוד 6

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • ד"ר ספדי עמאשה הדיל
  רופא שיניים, אורתודנט, יישור שיניים בקריית מוצקין ורמת הגולן -

  ד"ר ספדי עמאשה הדיל היא דוקטור לרפואת שיניים (2010) ומומחית לאורתודנטיה, העובדת במרפאות פרטיות בקריית מוצקין ובבוקעתא שברמת הגולן. במשך השנים השתתפה בהשתלמויות רבות, כולל קורס במחקר ופיתוח, קורסים ביישור שיניים לינגואלי, קורס למכשירי שיניים ללא עזרת הפציינט, ועוד. בנוסף סיימה ד"ר הדיל קורס לטיפול בבוטוקס (בוטוליניום טוקסין) ובחומרי מילוי נוספים עבור אסתטיקת הפנים (2011). במקביל לעבודתה במרפאות הפרטיות בקריית מוצקין ובבוקעתא, ד"ר הדיל עובדת במרפאות שיניים בנצרת, בטבריה ובדלית אל כרמל. לאורך השנים צברה ניסיון רב עם מטופלים מכל הגילאים, כולל נוער וילדים. בעבודתה מושם דגש על שימוש במיטב החומרים והציוד הרפואי בשוק, על הקשבה עמוקה לצרכי המטופלים, ועל אווירה מרגיעה ונעימה


  לכרטיס המלא
 • אלי דנט - מרפאת שיניים מתקדמת
  כל טיפולי השיניים כולל חירום בתל אביב -

  אלי דנט בע"מ היא מרפאת שיניים ותיקה ומתקדמת השוכנת בתל אביב-יפו. במרפאה ניתן לעבור תחת קורת גג אחת את כל סוגי טיפולי השיניים כאשר תוכנית הטיפול מותאמת באופן אישי למטופל. במרפאת אלי דנט פועל צוות מנוסה ומיומן של רופאי שיניים, המעניק לכל אדם טיפול איכותי ומסור באווירה רגועה ונעימה.


  לכרטיס המלא
 • רשת מרפאות שיניים - ד"ר איברהים בסול
  צוות מומחים מובילים ברפואת שיניים בקריית ביאליק -

  ד"ר איברהים בסול הוא ד"ר לרפואת שיניים המחזיק בניסיון של יותר משלושה עשורים. עם השנים רכש ידע עשיר ונרחב, והמשיך להתעדכן בגישות החדשניות והטובות ביותר ברפואת השיניים במגוון סמינרים והשתלמויות, בדגש על כירורגיית שיקום הפה. ניסיונו הרב והידע הנרחב של ד"ר בסול מאפשרים לו להעניק למטופלים מענה איכותי, מקצועי ומקיף לכלל טיפולי השניים, ובטיפולי שיקום הפה בפרט.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר מונדר קעואר - רופא שיניים בנצרת
  דוקטור לרפואת שיניים DMD -

  ד"ר מונדר קעואר הוא דוקטור לרפואת שיניים שעשה את לימודיו בביה"ס לרפואת שיניים בהדסה ירושלים. כבר יותר מארבעה עשורים עובד ד"ר קעואר בתור רופא שיניים עצמאי ומקפיד תמיד להשתתף בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל, בדגש על נושאי שתלים, שיקום הפה, עיצוב החיוך ורפואת שיניים אסתטית.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר מודי ג'ברין - מרפאת שיניים ואסתטיקה בירושלים, קניון לב תלפיות
  רופא שיניים, אסתטיקה בירושלים -

  ד"ר מודי ג'ברין הוא רופא שיניים בעל יותר מ- 14 שנות ניסיון אשר בבעלותו מרפאת מומחים לרפואת שיניים, השוכנת בקניון לב תלפיות בירושלים. במרפאה ניתן לקבל מענה למגוון רחב של טיפולי שיניים המבוצעים על ידי מומחים מימונים ומובילים, וזאת בדגש על רמה מקצועית גבוהה ועל שירות אישי למטופל.


  לכרטיס המלא