מומחים ורופאים - עמוד 5

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • ד"ר אדית בלן
  מומחית לרפואת כאב בחיפה, בצפון -

  ד"ר בלן מהווה כבר יותר מ- 36 שנים חלוצה בתחום רפואת הכאב, ומובילה אותו במדינת ישראל מטעם ההסתדרות הרפואית. לצד עבודתה בבתי החולים לין וכרמל, משמשת ד"ר בלן כמטפלת בכאבים במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית, ובעלת קליניקה פרטית במרכז הרפואי אלישע בחיפה.


  לכרטיס המלא
 • הרב ניסים כהן
  מוהל רפואי מוסמך בצפון, בחיפה, בקריות -

  ניסים כהן הוא מוהל ותיק ומנוסה בעל הסמכת מכון "ברית אליהו" וכן חבר בכיר באיגוד המוהלים העולמי שעבר הכשרות רבות מטעם המוהלים המובילים בארץ.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר יעל אדה
  רפואה אסתטית ורפואת שיניים בירושלים -

  ד"ר יעל אדה הינה דוקטור לרפואת שיניים אשר בשנים האחרונות עוסקת גם בטיפולי אסתטיקה של הפנים. הקליקו ליצירת קשר בקליק!


  לכרטיס המלא
 • BA Dental Clinic
  מרפאת שיניים רב תחומית ברמת ישי -

  ד"ר באדר הינו מנהל ושותף במרפאה רב תחומית לטיפולי שיניים ברמת ישי- BA Dental Clinic. במרפאה ניתן לקבל מענה לכל הסוגים של טיפולי השיניים, בין היתר על ידי מתמחים בתחום טיפולי השורש מבית חולים הדסה בירושלים, ובתחום מחלות חניכיים מבית חולים רמב"ם בחיפה.


  לכרטיס המלא
 • נעמי רוכמן
  עובדת סוציאלית, טיפול בילדים, פסיכוטראומה במבשרת ציון -

  נעמי רוכמן היא עובדת סוציאלית אשר התמחתה בתחום הילדים והטיפול בפסיכוטראומה. ב- 1993 הצטרפה נעמי לצוות ההקמה של מרכז שוסטרמן ובעבודתה במרכז בלטה רגישותה לילד, ותמיכה בהורים בתפקידם המורכב.


  לכרטיס המלא