מומחים ורופאים - עמוד 3

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • פרופסור סאמר סרוג'י
  מומחה לכירורגיית פה ולסת בצפון -

  פרופסור סאמר סרוג'י נמנה על בכירי הרופאים בישראל בתחום כירורגיית פה ולסת, ומשמש משנת 2015 בתור מנהל המכון לכירורגיית פה, פנים ולסת ולרפואת הפה במרכז הרפואי לגליל שבנהרייה.


  לכרטיס המלא
 • ד"ר זאהי סעיד
  מנהל מרפאת הואדי, רפואת משפחה בחיפה -

  מרפאת הואדי - עוד סיבה לעבור ל"כללית". מרפאת מומחים לרפואת משפחה וילדים המספקת מענה רפואי מקצועי ומהיר, בניהולו של ד"ר זאהי סעיד. בחיפה.


  לכרטיס המלא
 • מכללת אינטלקט אקדמון
  המומחים להכשרה מקצועית בצפון -

  מכללת אינטלקט אקדמון חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, הניסיון והמוניטין! כל הערכים בהתאם לצורכי השוק וזירת התעשייה הישראלית. מכללת אינטלקט אקדמון משלבת מאז 1997 כלים טכנולוגיים והסמכות ממשלתיות לצד המרצים המובילים בתחום והמקצועיים ביותר בשטח.


  לכרטיס המלא
 • דוד וינדהולץ
  פסיכולוג מגשר בצפון -

  דוד וינדהולץ הינו מנחה קבוצות ותרפיה בגשטלט, בעל תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי מאונ' ירושלים, תואר המשך בהנחיית קבוצות ותרפיה בגשטלט באונ' תל אביב ופסיכולוגיה חברתית במכון לפסיכולוגיה חברתית פישון ריביאר.. בשנב אחרונה סיים תואר שלישי בפסיכולוגיה חברתית ביורק אוניברסיטי (עדיין לא מוכר בישראל).


  לכרטיס המלא
 • ד"ר מנאר קעואר
  מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה, בנצרת -

  לאורך שנות התמחותו ופעילותו רכש ד"ר קעואר ידע מעמיק וניסיון עשיר בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, וזכה להדרכה ממובילי הפלסטיקאים בישראל. כמו כן, השתתף והרצה בכנסים בתחום הכירורגיה הפלסטית, ואף זכה בפרס קפלן להרצאה שנתית מצטיינת.


  לכרטיס המלא