מומחים ורופאים - עמוד 2

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • פרופסור אילנה דואק
  רופאת אף אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר בחיפה -

  פרופסור אילנה דואק הינה מומחית ברפואת אף אוזן גרון ניתוחי ראש צוואר, ונמנית על מובילי המומחים בתחומה בישראל.


  לכרטיס המלא
 • אופטיקה
  איי סי -

  אופטיקה איי סיי הינה חנות למשקפיים, בעלת ותק של 18 שנים מנוהלת ע"י איוב קמיל אופטומטריסט בוגר הדסה בעל רישיון מטעם משרד הבריאות ואיוב תרזה מנהלת ווקטוריה חורי אופטקאית.


  לכרטיס המלא
 • איתמר - רואים עולם
  אופטומטריסט Since 1998 -

  איתמר נחמני אופטומטריסט

  רישיון משרד הבריאות 00482
  משקפיים, עדשות מגע, בדיקות מיקוד לילדים.


  לכרטיס המלא
 • דוקטור דורינה קלש
  רפואת עיניים ואסתטיקה רפואית של הפנים בצפון -

  דוקטור דורינה קלש היא מנתחת ומומחית ברפואת עיניים, ועוסקת באסתטיקה רפואית של הפנים והצוואר. בשנת 2004 סיימה לימודי רפואה כללית בבודפשט במסגרת התוכנית האנגלית הבינלאומית. לפרטים: 053-9855607


  לכרטיס המלא
 • ד"ר נביל גרייב
  -

  ד"ר נביל גרייב הינו מומחה לכירורגיה אורתופדית, מבכירי המומחים בישראל בתחום ניתוחי החלפת מפרקי ברך וירך, וטראומה אורתופדית. לאורך השנים רכש ד"ר גרייב ניסיון רב במסגרת תפקידים בכירים בבית החולים רמב"ם, וכן בניתוחים וטיפולים במרפאתו הפרטית בחיפה.


  לכרטיס המלא