מומחים ורופאים - עמוד 1

כרטיסי הביקור החכמים של פרו קארד כבר משמשים רופאים ומומחים מתחומי עיסוק שונים. גם אתם מוזמנים לעיין בכרטיסים שהכינו אחרים בעבר כדי שתוכלו להתרשם מאפשרויות העיצוב ולקבל רעיונות עבור הכרטיס שלכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • פרופ' מ"ק נחמה אורי
  רופאת אף אוזן גרון בחיפה -

  פרופ' משנה קליני נחמה אורי: רופאת אף אוזן גרון. פרופ' מ"ק אורי היא מומחית לרפואת אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש צוואר בחיפה ובצפון. מאחוריה ניסיון רב שנים בתחום.


  לכרטיס המלא
 • שאל את הרופא
  פורטל בריאות ורפואה אונליין -

  פורטל "שאל את הרופא" הוקם במטרה לקדם את בריאות הציבור בישראל, תוך חיזוק הקשרים שבין רופאים למטופלים. באתר כותבים ומופיעים מיטב המומחים בארץ מענפים שונים, החל ברופאי שיניים, ילדים ומשפחה, ועד למטפלים בבריאות הנפש ורפואה משלימה. המומחים מספקים מידע וייעוץ במגוון רחב של סוגיות רפואיות, כדוגמת אבחונים, בדיקות, תרופות, תסמינים, טיפולים, כאבים, רפואה מונעת, פציעות ומחלות. הייעוץ המקצועי מאפשר למבקרים באתר להבין ולהכיר טוב יותר את מצבם הבריאותי, ומתוך כך לפנות לטיפול וייעוץ מתאים אצל רופאיהם. קליק ליצירת קשר ובירורים!


  לכרטיס המלא
 • ד"ר סאמר מחולה
  אורטופד מומחה כף יד בחיפה -

  ד"ר סאמר מחולה הינו אורתופד מומחה, מבכירי המומחים בישראל בכירורגיית כף היד. ד"ר מחולה משמש כרופא בכיר במחלקת האורתופדיה של בית החולים כרמל, מנתח בבית החולים אלישע ומבצע אבחונים במרפאתו הפרטית שבחיפה.


  לכרטיס המלא
 • מירון מנדל
  איש סיסטם
  לכרטיס המלא
 • דוקטור אנדי הוד, הוד-לוריאן
  רופא שיניים לשיקום ואסתטיקת הפה בצפון -

  במרפאתו של ד"ר הוד ניתנים טיפולי סתימות רגילות ומורכבות, עקירות רגילות ומורכבות, גשרים, כירורגיית פה, העמסה מיידית, כתרים על גבי שתלים והשתלות שיניים ביום אחד. כמו כן, במרפאה מבוצעים עוד טיפולים אסתטיים וכירורגיים רבים, ביניהם העמסה מיידית (קרי, שיניים ביום אחד) של לסת עליונה ותחתונה ועוד.


  לכרטיס המלא