בנייה ושיפוצים - עמוד 1

כידוע, כל פרויקט בנייה ושיפוץ מתחיל בהיכרות הראשונית עם הלקוח. בעמוד הזה מוצגים כרטיסי ביקור חכמים שבנו עם פרו קארד חברות ובעלי מקצוע מתחומי הבנייה והשיפוצים, על מנת שגם אתם תוכלו לשאוב השראה ולעצב את הכרטיס המושלם עבורכם.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • אלון אס או אס
  אלון אס או אס - מערכות אזעקה ואבטחה -

  מצלמות אבטחה, סייר ביטחון 24 שעות, הנדי מן ,שיפוצים מעוצבים, צביעה וחיות הבית, הדברה,חשמל, אינסטלציה, הרחקת יונים, עבודה עברית מהלב


  לכרטיס המלא
 • ז'אדור
  כורסאות, רהיטים, סלונים, אקססוריז לבית בחיפה, בצפון -

  ז'אדור הינה חנות יוקרתית וייחודית המציעה קשת רחבה של כורסאות, רהיטים, סלונים, אקססוריז לבית ומסכים מעוצבים. את הפריטים אנו מייצרים בעצמנו או מייבאים מהיצרנים המובילים והמוכרים בעולם.


  לכרטיס המלא