טיפוח וקוסמטיקה - עמוד 1

כרטיס ביקור חכם נותן לכם את היתרון הראשון והחשוב בתחרות על לב הלקוחות. בעמוד זה מוצגים כרטיסים שעיצבו עם פרו קארד עסקים ומומחים בתחום הטיפוח והקוסמטיקה, על מנת שתוכלו לקבל מהם רעיונות והשראה.

אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

חזרה לאינדקס כרטיסים - ראשי

 • אביחי אלקיים עיצוב שיער
  Pro-Card -

  אצלנו ״סטודיו אביחי אלקיים״ ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים כגון: עיצוב שיער ותסרוקות, החלקות, תוספות ומילוי שיער, הדמיית שיער, איפור מקצועי, כל שירותי הקוסמטיקה ועוד… כל השירותים מוענקים תוך שמירה על מקצוענות ושימוש במוצרים האיכותיים ביותר.


  לכרטיס המלא
 • הילה קנפו טיפוח ויופי
  הילה קנפו טיפוח ויופי
  לכרטיס המלא
 • צילי קרן – מרכז לטיפולי אסתטיקה מתקדמים
  "צילי תצילי" -

  צילי קרן היא קוסמטיקאית קלינית רפואית, בעלת יותר מעשרים ושמונה שנות ניסיון. צילי היא בוגרת ארבע שנות לימוד באקדמיה לקוסמטיקה רפואית השוכנת בגרמניה, וכן בוגרת התמחות בקליניקה של רופאי העור המובילים בגרמניה בתחום טיפולי ההצערה, השיקום והשימור של העור. הניסיון העשיר והאירופאי שצברה צילי קרן ניכרים בטיפולי מקצועי, אישי ומסור שהיא מעניקה למטופלות, העומד בדרישות הגבוהות ביותר של מכוני היופי המובילים באירופה. כמו כן, צילי מקפידה להתעדכן בכל עת בשיטות הטיפול החדשניות ובטכנולוגיות המתקדמות והטובות ביותר במסגרת תערוכות בארץ, ומשתפת פעולה בעבודתה עם רופאים מזריקים, כירורגים פלסטיים ורופאי עור. גישה מקצועית זו מביאה לתוצאות משמעותית עבור לקוחותיה בפרקי זמן קצרים ובצורה בטוחה.


  לכרטיס המלא