אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 30

 • eventika
  eventika

 • ‏ד"ר דראושה חאלד
  ‏ד"ר דראושה חאלד - רפואה אסתטית‏ ברמת ישי

  ד"ר חאלד דראושה הינו רופא כללי (2015) העוסק באסתטיקה רפואית ואנטי אייג'ינג. מאחוריו מגוון קורסים והכשרות בתחום האסתטיקה הרפואית והוא מקפיד להתעדכן בשיטות ובגישות המתקדמות ביותר בענף. לד"ר דראושה קליניקה פרטית ברמת ישי ברמת ישי בה מבוצעים סוגים רבים של טיפולים אסתטיים.

 • המרכז לכירורגיית השיניים
  המרכז לכירורגיית השיניים בראשות ד"ר כעביה מג'ד

  אנשים המעוניינים לקבל את טיפולי השיניים במקום איכותי ואמין, מוזמנים להגיע אל המרכז לכירורגיית השיניים שברמת ישי. המרכז מנוהל על ד"ר כעביה מג'ד שהינו רופא שיניים מנוסה וותיק, העובד עם צוות מומחים מובילים בתחומי אורתודונטיה, אינדודונטיה, רפואת שיניים לילדים, כירורגיית פה ולסת ושיקום הפה.

 • ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו
  מומחה בבריאות הציבור ומנהל רפואי

  בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, בעל תואר שני בבריאות הציבור ותואר שני במדעי המדינה. בעבר כיהן כמפקד המשר"פ (שירותי הבריאות של צה"ל), וכמפקד בית החולים ההומינטרי של צה"ל בגבול סוריה ברמת הגולן. בין השנים 2008-2011 כיהן כמפקד הרפואה של פיקוד צפון.

 • סלע ושיש צפון
  ייצור שווק והקמת מצבות