אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 29

 • רשת מרפאות שיניים - ד"ר איברהים בסול
  צוות מומחים מובילים ברפואת שיניים בקריית ביאליק

  ד"ר איברהים בסול הוא ד"ר לרפואת שיניים המחזיק בניסיון של יותר משלושה עשורים. עם השנים רכש ידע עשיר ונרחב, והמשיך להתעדכן בגישות החדשניות והטובות ביותר ברפואת השיניים במגוון סמינרים והשתלמויות, בדגש על כירורגיית שיקום הפה. ניסיונו הרב והידע הנרחב של ד"ר בסול מאפשרים לו להעניק למטופלים מענה איכותי, מקצועי ומקיף לכלל טיפולי השניים, ובטיפולי שיקום הפה בפרט.

 • כד הפלא
  לשתול ולגדל במשך שנים

  כד הפלא - ייבוא והפצה בלעדית של כדי פלא תוצרת Riviera מצרפת - הכדים והאדניות עם מאגר מים! שליטה על המים בעזרת חלונית בקרה. עוד: פטנט בינלאומי רשום. בבית שמש, ירושלים והסביבה

 • ד"ר מונדר קעואר - רופא שיניים בנצרת
  דוקטור לרפואת שיניים DMD

  ד"ר מונדר קעואר הוא דוקטור לרפואת שיניים שעשה את לימודיו בביה"ס לרפואת שיניים בהדסה ירושלים. כבר יותר מארבעה עשורים עובד ד"ר קעואר בתור רופא שיניים עצמאי ומקפיד תמיד להשתתף בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל, בדגש על נושאי שתלים, שיקום הפה, עיצוב החיוך ורפואת שיניים אסתטית.

 • ד"ר מודי ג'ברין - מרפאת שיניים ואסתטיקה בירושלים, קניון לב תלפיות
  רופא שיניים, אסתטיקה בירושלים

  ד"ר מודי ג'ברין הוא רופא שיניים בעל יותר מ- 14 שנות ניסיון אשר בבעלותו מרפאת מומחים לרפואת שיניים, השוכנת בקניון לב תלפיות בירושלים. במרפאה ניתן לקבל מענה למגוון רחב של טיפולי שיניים המבוצעים על ידי מומחים מימונים ומובילים, וזאת בדגש על רמה מקצועית גבוהה ועל שירות אישי למטופל.

 • סביון מדיקל סנטר - דוקטור אריאל סביון
  רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

  ד"ר אריאל סביון הוא המייסד, הבעלים והמנהל של "סביון מדיקל סנטר", מרפאת שיניים ייחודית ומתקדמת בראשון לציון. המרפאה מתמקדת ברפואת שיניים מיקרוסקופית, טיפולי שיניים בלייזר, השתלות שיניים (אימפלנטולוגיה) ואסתטיקה דנטאלית. זאת בדגש על טיפולי שיניים המבוצעים עם מיקרוסקופ טיפולי בקונספט של התערבות זעיר פולשנית.