אינדקס כרטיסים

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של כרטיסי ביקור חכמים שכבר נבחרו ועוצבו על ידי לקוחות פרו כארד. לנוחיותכם, האינדקס מחולק לקטגוריות בהתאם לסוגי העיסוק על מנת שתוכלו לעיין, לקבל רעיונות והשראה מהכרטיסים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. אם תרצו, לאחר שתבחרו את הכרטיס הממותג שלכם תופיעו גם אתם באינדקס שלנו כדי להגביר את החשיפה בפני לקוחות ושותפים פוטנציאליים. הצטרפו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהמילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, ומעוד מגוון שירותים ויתרונות ייחודיים!

כל הכרטיסים - עמוד 29

 • ד"ר מודי ג'ברין - מרפאת שיניים ואסתטיקה בירושלים, קניון לב תלפיות
  רופא שיניים, אסתטיקה בירושלים

  ד"ר מודי ג'ברין הוא רופא שיניים בעל יותר מ- 14 שנות ניסיון אשר בבעלותו מרפאת מומחים לרפואת שיניים, השוכנת בקניון לב תלפיות בירושלים. במרפאה ניתן לקבל מענה למגוון רחב של טיפולי שיניים המבוצעים על ידי מומחים מימונים ומובילים, וזאת בדגש על רמה מקצועית גבוהה ועל שירות אישי למטופל.

 • סביון מדיקל סנטר - דוקטור אריאל סביון
  רופא שיניים מומלץ בראשון לציון

  ד"ר אריאל סביון הוא המייסד, הבעלים והמנהל של "סביון מדיקל סנטר", מרפאת שיניים ייחודית ומתקדמת בראשון לציון. המרפאה מתמקדת ברפואת שיניים מיקרוסקופית, טיפולי שיניים בלייזר, השתלות שיניים (אימפלנטולוגיה) ואסתטיקה דנטאלית. זאת בדגש על טיפולי שיניים המבוצעים עם מיקרוסקופ טיפולי בקונספט של התערבות זעיר פולשנית.

 • eventika
  eventika

 • ‏ד"ר דראושה חאלד
  ‏ד"ר דראושה חאלד - רפואה אסתטית‏ ברמת ישי

  ד"ר חאלד דראושה הינו רופא כללי (2015) העוסק באסתטיקה רפואית ואנטי אייג'ינג. מאחוריו מגוון קורסים והכשרות בתחום האסתטיקה הרפואית והוא מקפיד להתעדכן בשיטות ובגישות המתקדמות ביותר בענף. לד"ר דראושה קליניקה פרטית ברמת ישי ברמת ישי בה מבוצעים סוגים רבים של טיפולים אסתטיים.

 • המרכז לכירורגיית השיניים
  המרכז לכירורגיית השיניים בראשות ד"ר כעביה מג'ד

  אנשים המעוניינים לקבל את טיפולי השיניים במקום איכותי ואמין, מוזמנים להגיע אל המרכז לכירורגיית השיניים שברמת ישי. המרכז מנוהל על ד"ר כעביה מג'ד שהינו רופא שיניים מנוסה וותיק, העובד עם צוות מומחים מובילים בתחומי אורתודונטיה, אינדודונטיה, רפואת שיניים לילדים, כירורגיית פה ולסת ושיקום הפה.