מאמרים

רופא? עבור לכרטיס ביקור חכם

מאת 31 בדצמבר 2017 No Comments
צור קשר

אז יש לך על השולחן כמה כרטיסי ביקור מודפסים עם השם, התואר והטלפון. עד כמה הם באמת עוזרים? שאלה טובה. אז במקום להמשיך עם ניירות שאבד עליהם הכלח בוא לקבל מפרו קארד כרטיס ביקור דיגיטלי שפותח בפניך עולם שונה לחלוטין. בניגוד לכרטיסים הישנים, הוא באמת עושה בשבילך עבודה.

 

לגדול עם השינויים

בתור רופא אתה בוודאי מודע לשינויים שחוללו התפתחויות במובייל ובאינטרנט גם בתחום עיסוקך. אכן, קשה לדמיין את התקשורת עם קולגות ועם מטופלים בלי הנייד והרשת, שהרי כיום אתה יכול לשלוח תכתובות, חוות דעת, לעיין בבדיקות ותוצאות ולשתף אותם עם הגורמים הרלוונטיים – והכל בכמה לחיצות כפתור. אתה גם יכול לענות למטופלים לא רק מהמשרד, לשלוח אליהם חומרים רלוונטיים לקריאה, לעניין אותם בטיפולים חדישים שמוצגים באתרי אינטרנט, ועוד המון אפשרויות. כרטיס ביקור חכם מצטרף אל המגמה הזאת ויוצר בשבילך פלטפורמה ברורה, מדויקת ופשוטה לתפעול של כל הקשרים עם פציינטים וגורמים נוספים.

 

איך זה עובד בשבילך?

סביר להניח אתה מחלק את זמנך בין קליניקות פרטיות למסגרות ציבוריות, ובכל מקרה היום שלך עמוס למדי. כרטיס ביקור חכם של פרו קארד מייעל ומפשט עבורך את העבודה במספר מישורים חשובים, כמו למשל מתן פרטים מבלי לענות לשיחה! לדוגמא, אם אתה נמצא בישיבת צוות בבית החולים, ומבחין בנייד מזמזם עם מספר שאינך מזהה, תוכל מייד להעביר את הכרטיס בלחיצת כפתור. הפציינט מקבל מיידית לנייד שלו את הכרטיס עם כל הפרטים הרלוונטיים: כתובת הקליניקה הפרטית והנחיות הגעה עם ווייז, שעות פעילות, פרטים על ניסיונך והמומחיות שלך, קישור לפייסבוק ולאתר האינטרנט, ועוד המון אפשרויות שמוצגות לפניו לבחירה. דוגמא נוספת, אם כתבת מאמרים מקצועיים שמופיעים באתר האינטרנט שלך, ואדם מסוים מתקשר, תוכל לשלוח לו בלחיצת כפתור את כרטיס הביקור החכם והוא מגיע בלחיצה נוספת לכל מאמר רצוי.

 

הכרטיס שלך והפציינטים

מלבד הדוגמאות שהבאנו לעיל, כרטיס ביקור חכם נותן לרופאים עוד המון יתרונות שעליהם נשמח לספר לך. רק חשוב לנו לציין שהכרטיס גם תורם מאוד לשביעות הרצון של הלקוחות. כעת הם לא נדרשים עוד להמתין שעות ארוכות עד שתתפנה, או שהמזכירה תענה לטלפון, ואפילו אין תלות בשעות הפתיחה של הקליניקה! הם פשוט מתקשרים אליך ומקבלים מיידית את כרטיס הביקור החכם לנייד שלהם. אגב, מדובר בכרטיס שעוצב במיוחד על מנת לשוות חזות אינטליגנטית וחכמה הצועדת עם הזמן, שגם מדברת אל פלח אוכלוסייה הולך ומתרחב של אנשים גדלו עם הנייד והטאבלט ביד.

 

כל זאת, בעלויות כל כך זניחות שממש לא תרגיש, ובוודאי נמוכות יותר מהדפסת עוד כמה כרטיסי ביקור מנייר. עדיין חושב שהכרטיסים המודפסים שלך שווים יותר? אם לא, אתה מוזמן לפנות אלינו ולקבל עוד מידע גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/procard.co.il/

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר