מאמרים

קורס פיתוח אפליקציות – יוצאים לדרך

מאת 20 בינואר 2018 No Comments
מה כרטיס ביקור נותן

סקרים שנערכו בשנים האחרונות אודות הרגלי גלישה של אנשים בעולם המערבי, מצביעים על עלייה משמעותית בכמות הגלישה שנעשית דרך מכשירים סלולאריים. זוהי אחת הסיבות לדרישה הגוברת מפתחי יישומים במובייל מטעם בתי תוכנה למיניהם, חברות לפיתוח אתרים, וכן חברות לפיתוח אפליקציות. הדרך להשתלבות בתעסוקה מרתקת ומתגמלת, העומדת בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית, עוברת בקורס פיתוח אפליקציות של מכללת אינטלקט אקדמון.

מה לומדים בקורס?

קורס פיתוח יישומים למובייל במכללת אינטלקט אקדמון נועד להקנות למשתתפים את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים עבור השתלבות כמפתח אפליקציות שכיר בחברה, או כעצמאי המעלה יישומים לחנויות של גוגל ואפל. לשם כך, התלמידים ירכשו תחילה יכולות בתכנות בסיסי וילמדו את עקרונות הפיתוח של אפל ל- IOS. בהמשך ירכשו התלמידים שליטה גם בשפת הפיתוח הייחודית לאפליקציות Objective-C ובסביבת העבודה  XCode4בגרסה הכי עדכנית לרבות iPhone SDK. בנוסף, במהלך הקורס ילמדו המשתתפים על שמירת מידע, בניית, ניהול ותפעול עסק בתור מפתח IOS ושימוש בחנות אפל, תוך שהם רוכשים עקרונות מעשיים חשובים הנותנים יתרון בתחום פיתוח האפליקציות. מעבר לכך, השיעורים בקורס יעסקו בכלי הפיתוח Eclipse ובשליטה גם ב- Android SDK ובספריות הנלוות.

 

קבלה לקורס פיתוח יישומים למובייל

קורס פיתוח אפליקציות במכללת אינטלקט אקדמון פתוח בפני כל מי שיש לו השכלה תיכונית. יחד עם זאת, על מנת לוודא את ההתאמה לקורס יש לעבור מבחן ייעודי, להגיש קורות חיים ולעבור ריאיון אישי בחטיבת מנהל והיי טק של המכללה. לאחר מכן, זכאות לתעודה מותנית בהשתתפות בלפחות 80% ממפגשי הקורס, שנפרש על פני 500 שעות אקדמיות ומתבסס על הרצאות פרונטאליות, הדגמות וסימולציות, עבודה עם חוברות הדרכה ותרגולים מעשיים. משתתפים שיעמדו בכל דרישות הקורס, לרבות הגשת פרויקט מסכם בליווי מרצה, יזכו לתעודת הסמכה מבוקשת ומוערכת MDCD – Mobile Device Certified Developer.

 

קורס מרתק ברמה הגבוהה ביותר

מכללת אינטלקט אקדמון משקיעה לא מעט משאבים בבניית תוכניות לימוד עדכניות, העונות במדויק לצרכי המשק בכלל וענף ההי טק בפרט. ההשקעה ניכרת בין היתר במכשור והציוד המתקדם שעומד לרשות התלמידים, וכן בליווי האישי שמעניקים המרצים. השיעורים נערכים באווירה נעימה ותומכת בכיתות קטנות, כאשר התלמידים מכירים היטב זה את זה וכמובן את המרצים שמלווים אותם באופן אישי. במילים אחרות, תלמידי אינטלקט אקדמון נהנים לא רק מקורס מרתק, אלא מתוכנית ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, עם מרצים בעלי ניסיון רב התומכים ביצירתיות ובפוטנציאל של כל תלמיד.

 

מקצוע של המאה ה- 21

אין ספק קורס פיתוח יישומים למובייל פותח בפניכם את המאה ה-21 על כל קשת הגוונים והזדמנויות התעסוקה שלה. זהו אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום הרחוק מאוד ממיצוי, ולמעשה בכל עת משווע לאנשים מוכשרים בעלי מעוף, יצירתיות וכמובן גם ידע הולם. השתלבות באחת מחברות פיתוח האתרים או בתי התוכנה תעמיד אתכם במרכז העשייה הטכנולוגית עם כל התנאים, הפיתוחים, החידושים וסביבות העבודה המובילים במשק. בכל יום של עבודה תוכלו להיחשף ללמידה, לבטא את הרעיונות הייחודיים שלכם ולצבור ניסיון שימשיך ללוות אתכם לאורך החיים. יתרה מכך, אם אתם עצמאיים בנפשכם ובעלי רעיונות טובים, אין סיבה שלא תעלו אפליקציות משלכם לחנויות ותרוויחו כסף מכל הורדה.

 

לפרטים נוספים והרשמה לקורס התקשרו כבר עכשיו לנציגי אינטלקט אקדמון ב- *9233.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר