מאמרים

קורס טכנאי סלולר וטאבלט – תתחיל להתקדם

מאת 1 ביולי 2018 No Comments

החברים אומרים שיש לך ראש טכני? בני משפחה מתקשרים אליך כשהסמארטפון מזייף? למה שלא תעשה מזה קריירה? הירשם לקורס טכנאי סלולר וטאבלט באינטלקט אקדמון ותתחיל להתקדם.

 

יחד עם זאת, חשוב להבין שיש הבדל גדול בין פתרון תקלה פשוטה בנייד של חבר שלך, ובין טיפול בתקלות מורכבות יותר בסמארטפונים. בדיוק למען מטרה זו אנו מקיימים קורס מקיף, רציני ומקצועי עם המעבדה המתקדמת מסוגה באזור הצפון, שנפרש על פני 232 שעות של שיעורים תיאורטיים והרבה התנסות מעשית.

 

קצת על הקורס

לפני שנספר לך על העתיד של תחום טכנאות הסלולר, רצינו שתדע כמה פרטים בסיסיים על הקורס. כפי שאמרנו, הוא נפרש על פני 232 שעות אקדמיות וברמה הפרקטית חוץ מכלים חיוניים לתעסוקה הוא נועד להעניק לך תעודת הכשרה מבוקשת ומוכרת של משרד הכלכלה: MDCT – level c-d. זוהי התעודה שתפתח בפניך את האפשרות להשתלב במעבדות סלולר קיימות, למרות שבקורס אנחנו נותנים לך גם את הכלים האלמנטאריים לפתיחת מעבדה עצמאית משלך.

 

בכל מקרה, מדובר באחד הקורסים המרתקים שמתקיימים במכללה שלנו, אשר משלב את הכלים הכי מתקדמים ועדכניים בעולם הסלולר. בין היתר, תלמד להכיר את כלי העבודה שמהווים חלק אינטגראלי מעמדת הטכנאי, וכמו כן תלמד על המרת אותות, שיטות עבודה, מבנה מעבדות, סוגי תמסורות, בטיחות בעבודה ושיטות שידור. בנוסף, הקורס יעסוק בביצועי ROOT, טכנאות מתקדמת, עריכת גיבויים, איפוס ושחזור, תקלות תוכנה ועוד היבטים של מערכות ההפעלה IOS ואנדרואיד. לבסוף, בדרגים המתקדמים יותר הקורס יעסוק לעומק בשיטות העבודה בדגש על הלחמות, ויהיו גם שיעורים על פתיחת מעבדה עצמאית כגון שירות לקוחות, מילוי טפסים, בחירת ציוד ומכשור לעסק החדש, ועוד.

 

קורס למי שמבין עניין

יש כמה סיבות לכך שטכנאות סלולר הפכה למקצוע כה מבוקש במשק הישראלי. ראשית, לפני מספר שנים נערכה רפורמה בתחום, שעד אז שלטו בו החברות הגדולות בלבד ורק הן סיפקו שירותי מעבדה ללקוחות דרך חבילות וביטוחים שונים. עקב תרעומת הולכת וגוברת על התשלומים הגבוהים, יצאה לפועל רפורמה שהכניסה תחרות לעולם הסלולרי בכללותו, ובתוך כך גם לעולם המעבדות. לכך הצטרפה העובדה שהמכשירים הסלולאריים הפכו למתקדמים וחכמים בהרבה, וממלאים פונקציות רבות וחשובות בחיים של כולנו. כבר מזמן שהם לא משמשים כטלפון בלבד וכולנו משתמשים בהם לצרכי עבודה, חברה, קניות, התעדכנות בחדשות, מציאת עסקים, ניווט ברכב ועוד הרשימה ארוכה.

 

השילוב של תחרות בשוק הסלולר, ביחד עם הפיכתם של המכשירים לנכס שאי אפשר להסתדר בלעדיו, הם שמובילים לכך שטכנאי הסלולר הפך לדמות חשובה ביותר בחיינו. ומכיוון שהתחרות רק הולכת ומתגברת, בעוד הטכנולוגיה רק הולכת ומתקדמת, כל מי שמבין עניין יודעת שטכנאות סלולר היא לא רק מקצוע של הווה, אלא גם של העתיד.

 

לפרטים נוספים על הקורס ולביצוע הרשמה התקשר לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.

 

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר