מאמרים

מה כרטיס ביקור חכם נותן לעסק

מאת 12 בפברואר 2017 No Comments
מה כרטיס ביקור חכם נותן לעסק

חברת פרו כארד גאה לספק ללקוחותיה את המילה האחרונה בתחום כרטיסי הביקור החכמים, לצד יתרונות ושירותים ייחודיים שלא מקבלים באף מקום אחר. בעלי עסק רבים כבר מכירים את היתרונות החשובים של כרטיס ביקור דיגיטלי, ובשורות הבאות נסקור חלק מהם.

כרטיס ביקור חכם הוא פיתוח טכנולוגי מתבקש ונחוץ בעידן הטכנולוגי ליצירת נוכחות אינטליגנטית בסלולרי ובאינטרנט. יתר על כן, הכרטיס מספק דרך נוחה, יעילה ומהירה להתקשרויות של אנשים עם בעלי העסק, מסייע באיסוף פרטים ובהמרה של מתעניינים ללקוחות, ובהגדלת כמות הזמנות העבודה, המכירות והרווחים. כיצד כרטיס אחד עושה זאת? בואו נראה.

 

כל הפרטים והתכנים בלחיצת כפתור

את כרטיס הביקור החכם שלכם תוכלו לשלוח בכל עת ומכל מקום לאנשי קשר ולבעלי עניין, בין אם הם מצויים ברשימות שלכם ובין אם הם מתקשרים רק כדי לברר פרטים. מייד לאחר השליחה מתקבל הכרטיס אצל האדם השני ובו כל פרטי העסק כגון הכתובת, הלוגו וכדומה, ולצידם יותר מעשרים פונקציות שונות. ניקח לדוגמא בעל חנות צעצועים בתל אביב שלקוחה פוטנציאלית מתקשרת אליו כדי לברר איך מגיעים לחנות ומה יש בה. בתוך שניות היא מקבלת את הכרטיס אל הסלולרי שלה עם הנחיות הגעה מדויקת של וויז, ובאפשרותה להמשיך דרך הכרטיס לגלריית התמונות של החנות, לסרטוני הדגמה ביו טיוב, לדפי נחיתה, לפייסבוק ולאתר האינטרנט, לפרסומים על מבצעים עדכניים, ולכל תוכן שיווקי אחר שבעל החנות מעוניין להציג. מלבד החיסכון המשמעותי בזמן על שיחות והסברים, הכרטיס מקנה ללקוחה נוחות מרבית ומעורר אצלה רושם ראשוני מצוין התורם להחלטתה לבחור בחנות זו על פני אחרות.

 

מגדילים את מעגל הלקוחות

כפי שאמרנו, כרטיס ביקור חכם הוא הפנים החדשות והמושקעות שלכם ברשת ובסלולר, ואף עושה זאת בעלויות נמוכות וזניחות. ואולם, יש לו עוד פונקציות יעילות ומשתלמות מאוד שאחת החשובות שבהן היא איסוף לקוחות. נחזור אל אותו בעל חנות צעצועים בתל אביב: בזמן פגישה עסקית מתקשרת אליו אישה אחרת, אך הוא אינו פנוי להשיב לשיחתה. על כן, הוא מצרף את הכרטיס בלחיצת כפתור אל הודעת ה- SMS "אינני פנוי עכשיו". לצד כל היתרונות שצוינו בפסקה הקודמת, הכרטיס גם אוסף כעת ורושם באופן מסודר את פרטי האישה שהתקשרה, ומצרף אותם אל רשימת התפוצה של העסק. מכאן והלאה ניתן לפנות אליה בקלות ולשלוח לה תכנים שיווקיים ואחרים, כך שהכרטיס מתפקד למעשה ככלי יעיל לאיסוף לידים ולהמרת פונים ללקוחות.

 

ועוד המון יתרונות נוספים

במאמר זה סקרנו רק חלק קטן מהיתרונות של כרטיס הביקור החכם עבור בעלי עסקים. ודיין לא דיברנו על הקידום בגוגל, התדמית היוקרתית, העיצוב האישי, האפשרות לביצוע שינויים ועדכונים, ייצוג באינדקס הכרטיסים של פרו כארד, פרסום מאמרים שיווקיים אצלנו- ועוד היד נטויה.

 

רוצים לשמוע עוד על יתרונות הכרטיס? קראו את המאמרים הנוספים באתר או פנו אל הצוות המקצועי שלנו.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר