מאמרים

מה הקשר בין כרטיס ביקור דיגיטלי וגוגל?

מאת 15 ביוני 2017 No Comments
כרטיס ביקור דיגיטלי עדיף

כידוע, מנוע החיפוש של גוגל הוא הגדול בעולם וכך גם בישראל כאשר כמעט כל הגולשים מסתפקים בתוצאות שמופיעות בעמוד בראשון. מכאן ברורה מטרתו של כל אתר להגיע למיקום גבוה ככל האפשר, אך מה שלא ברור הוא כיצד תורם לכך כרטיס הביקור החכם של פרו כארד. התשובות לפניכם.

 

היתרונות הייחודיים של פרו כארד

על פניו, לכרטיס ביקור דיגיטלי אין שום קשר לקידום בגוגל והדבר נכון במרבית המקרים, אבל לא אצלנו. זאת בזכות מספר שירותים ויתרונות ייחודיים שלא מוצאים באף מקום אחר:

 

  • פרסום כתבות בבלוג שלנו – פרו כארד מתמחה בכל הקשור לשיווק וקידום ברשת, ובהתאם לכך יש לנו אתר אינטרנט חזק מאוד. אחד החלקים המרכזיים בו הוא בלוג מקצועי שזוכה לחשיפה רחבה והערכה בקרב הגולשים. הבשורות הטובות הן שכל מי שהופך למנוי אצלנו יכול אוטומטית לפרסם מאמרים מקצועיים בבלוג, בלי עלויות ובלי מגבלות. לכך יש השפעה ניכרת על הפיכת הכותב/העסק לבעל שם ומוניטין בתחומו, כאשר מאמריו מופיעים בראש תוצאות החיפוש ומפנים לאתר האינטרנט שלו, שזוכה לביקורים רבים ומכאן לעליית הדירוג בגוגל.
  • פרסום באינדקס הכרטיסים – המנויים גם נהנים מפרסום שוטף (ללא עלויות!) של כרטיסיהם באינדקס שלנו. שוב, מדובר באינדקס חזק ומקודם היטב שמוביל לחשיפה נרחבת, להגברת הכניסות לאתר העסק, ולשיפור הדירוג בגוגל.

 

וזה לא הכל…

אנו גם מספקים את פרוטקול האבטחה החדש לאתרים (HTTPS) שמזכה אוטומאטית בקידום בתוצאות החיפוש, ויודעים לעשות עוד המון פעולות שיקפיצו את הדירוג שלכם כמו קמפיינים ממומנים או אתר מותאם למובייל. כל זאת, עוד לפני שהזכרנו את שלל היתרונות של הכרטיס הדיגיטלי עצמו, שמביא לבדו להגדלת הכניסות לאתר ולקידום משופר במנוע החיפוש הגדול בתבל.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר