מאמרים

מהיום שומרים את כרטיס הביקור במובייל ולא בכיס

מאת 25 באפריל 2017 No Comments
כרטיס ביקור דיגיטלי - במקום בכיס

הימים שבהם שמרנו את כרטיס הביקור בכיס החולצה חולפים מהעולם. את מקומם תופסים כרטיסי ביקור דיגיטליים שמציעים הרבה יותר מאשר פתרון לקימוט או אובדן.

 

מה זאת אומרת – לשמור במובייל?

בדיוק כפי שאתם שומרים בנייד רשימות אנשי קשר, סרטונים או אפליקציית ניווט, כך גם נשמר כרטיס הביקור הדיגיטלי. מדובר בכרטיס וירטואלי שבו מצויים כל הפרטים הרגילים כמו שם העסק, כתובתו והלוגו שלו, המגיע במגוון תבניות מעוצבות שאותן אפשר לשנות ולסגנן לפי העדפות אישיות. כך, בעלויות נמוכות בהרבה לעומת עיצוב והדפסה של כרטיס רגיל אתם מקבלים תוך דקות ספורות תוצאה מרשימה המשדרת קדמה טכנולוגית ורצינות.

 

אז מה ההבדל מכרטיס רגיל?

בסדר, אז מדובר בכרטיס וירטואלי מהודר ששומרים בסמארטפון. אבל בעצם גם כרטיס מודפס אפשר לעצב בעלויות סבירות ולשמור במגירה או במכנסיים, אז מה ההבדל? ובכן, ההבדל הוא תהומי: כרטיס ביקור חכם כמו של חברת פרו כארד הוא פלטפורמה שלמה לקידום מוצרי ושירותי העסק, להגדלה של כמות הלקוחות ולהגברת המכירות. בואו נראה כיצד הוא עושה זאת:

 

  • כרטיס הביקור הרגיל שלכם יכול לשלוח את המקבל מיידית לגלריית תמונות של העסק, לאתר האינטרנט שלו, לסרטונים ביו טיוב או לדף הפייסבוק? האם הוא יכול לכוון אליכם עם שירותי מיקום של ווייז? כרטיס ביקור חכם עושה עוד הרבה דברים אחרים בשיא הסטייל ובלחיצת כפתור.
  • אם את הכרטיס הרגיל אתם יכולים להעביר לכל אדם, בכל זמן ומכל מקום, סימן שיש לכם יכולות על טבעיות. אבל אם אין לכם כדאי ללכת על כרטיס ביקור דיגיטלי שנשלח מכל סמאטרפון לכל מכשיר חכם, ואפילו אין צורך לענות לשיחה כדי להעביר אותו.
  • אם כרטיס הביקור המודפס יכול לקדם אתכם בגוגל ספרו לנו בבקשה איך הוא עושה זאת, כי הכרטיס הדיגיטלי מסוגל בהחלט אם בוחרים בחברה הנכונה. קחו למשל את חברת פרו כארד שנותנת לכם מייד ובלי עלויות נוספות סאב דומיין משלכם (החברה היחידה שמציעה זאת), ואת פרוטוקול האבטחה החדש שהציבה גוגל התורם רבות לקידום במנוע החיפוש. אגב, תוכלו גם לפרסם בלי עלויות או מגבלות מאמרים מקצועיים בבלוג החזק של פרו כארד, ולהופיע באינדקס הכרטיסים שלה שמקודם בשיא הכוח במנוע החיפוש הגדול בעולם.
  • הכרטיס הרגיל שלכם יודע לשמור פרטי מתקשרים, או שאתם צריכים לעשות זאת בין פגישה לפגישה? כרטיס ביקור חכם שומר את הפרטים באופן מאורגן כדי שאפשר יהיה לחזור לכל מתקשר כאשר תתפנו.

 

אז מה משיגים עם כרטיס ביקור דיגיטלי?

בעלויות מצחיקות של עשרות שקלים בשנה אתם משיגים תדמית מכובדת, רצינית ומובדלת בסלולרי ובאינטרנט. על הדרך אתם מייעלים מאוד את השירות שניתן לפונים, מגדילים את הסיכוי שיהפכו ללקוחות ממשיים ואפילו חוסכים זמן על הסברים מיותרים. אבל כדי ליהנות מכל אלו חשוב לבחור בחברה רצינית כמו פרו כארד, שלא רק מציעה את המילה האחרונה בתחום אלא עוד מספר יתרונות ייחודיים כמו אפשרות לליווי צמוד מגרפיקאי, מערכת ניהול תוכן מעולה ללא הגבלת שימוש, ותמיכה בכל שאלה מסביב לשעון.

 

אם כרטיס הביקור הישן שלכם מסוגל לספק את כל היתרונות הללו בעלויות זניחות אפשר להמשיך ולשמור אותו בכיס, רק לא לשכוח להוציא מהחולצה לפני הגיהוץ. ואם אתם רוצים לקרוא את החדשות הכי טריות בנושא, היכנסו לקישור הבא: https://www.facebook.com/procard.co.il/

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר