מאמרים

מדוע כדאי להפיק כתבות תוכן איכותיות לאינטרנט ולאתרי החדשות בפרט?

מאת 12 בפברואר 2017 No Comments
כתבות תוכן

כחלק מסל כלים נרחב לשיווק ופרסום ברשת, פרו כארד מספקת גם הפקת כתבות תוכן איכותיות ודואגת לפרסומן במגוון פלטפורמות אפקטיביות. מהי חשיבותן של כתבות אלו וכיצד הן תורמות לעסק? קראו והחכימו.

 

מהי בעצם כתבת תוכן?

כתבת תוכן כשמה כן היא – כתבה בת כעמוד אחד העוסקת במוצרים ושירותים מסוימים הקשורים לעסק. לדוגמא, כתבה עבור משרד עורכי דין יכולה לדבר בחשיבותה של עריכת צוואה, עבור מלון בוטיק בנופש רומנטי בטבע, ועבור אולם אירועים בבחירת מקום לבר מצווה. לעיתים הכתבה תציין במפורש את שם העסק ולעיתים תיתן טיפים והמלצות ותפנה את הגולשים אליכם באמצעות קישורים. בין היתר, ניתן לפרסם את הכתבה באתר האינטרנט של העסק עצמו, בפורטלים בתחום עיסוקו, באינדקסים, במאגרי מאמרים, ובעיקר – באתרי חדשות חזקים כמו נענע 10, וואלה וכדומה.

 

מדוע חשוב להפיק כתבות תוכן איכותיות?

ללא קשר למקום המסוים שבו הכתבה תתפרסם, עליה להיות ברמה גבוהה מבחינת רהיטות, דיוק, סגנון, התאמה לקהל היעד, הנעה לפעולה, ועוד. מובן שאחת המטרות העיקריות היא ליידע את הציבור אודות מוצר או שירות שהעסק מספק, ולהביא את הגולשים להתקשרות עימו בדרכים שונות. ואולם, ברקע עומד גם הנושא החשוב של קידום בגוגל. יש לדעת כי אחד הפרמטרים הבסיסיים שלפיהם מדרג האלגוריתם דפי אתרים הוא זמן השהייה של גולשים בהם, ולכן ככל שהכתבה כתובה בצורה איכותית ומעניינת כך גדלים הסיכויים שגולשים יקראו אותה עד הסוף. במילים פשוטות, הפקה מקצועית תורמת לקידום בגוגל מבחינת פרמטר הזמן ומבחינת הדינאמיות של האתר, וזאת בנוסף למתן תוכן אטרקטיבי, מעניין ומניע לפעולה עבור הגולשים.

 

מדוע לפרסם כתבות באתרי חדשות

כאמור, אחת האפשרויות המומלצות היא לפרסם כתבות תוכן באתרי חדשות חזקים, וזאת ממספר סיבות:

  • תפוצה נרחבת – מדובר באתרים בעלי תפוצה גבוהה מאוד של מיליוני גולשים בחודש. מודעה המפורסמות בהם עם קישורים לאתרכם או ציון שם העסק מעניקה חשיפה מיידית ונרחבת מאוד.
  • פילוח – כלי הניתוח של אתרי החדשות דואגים לכך שהמודעה תופיע לעיני קהל מפולח וממוקד, דבר הגביר מאוד את האפקטיביות ואת כמות הגולשים הרלוונטיים שמגיעים דרכה אליכם. למעשה, הגולש שמגיע דרך הכתבה כבר מביע עניין במוצר או בשירות המוצע וגם מרוצה מכך שהפנו אותו לאתרכם.
  • קישורים חזקים – אחד הפרמטרים המשמעותיים שקבעה גוגל לקידום בתוצאות החיפוש הוא חוזקם של קישורים הנכנסים לאתר. כלומר, לא לכל קישור שנכנס אליכם מאתרים אחרים זוכה לאותה הערכה, וישנה עוצמה מיוחדת לאלו שיוצאים מהעמוד הראשון של אתר סמכותי, חשוב ובעל תנועה ערה. מכאן שעצם פרסום הכתבה כבר תורם רבות לקידום האתר של בתוצאות החיפוש בגוגל, וזאת ללא קשר לכמות הלקוחות שהצלחתם להשיג באמצעותה.
  • מיתוג – אנשים שרואים כתבות המספקות מידע נחוץ, המלצות או טיפים באתרי חדשות מסיקים כי מאחוריהן עומדים מומחים אמיתיים. על כן, זוהי דרך מצוינת ליצירת תדמית סמכותית ומקצועית שבהחלט משפיעה על המשך ההתקשרות איתכם ועל ההערכה לה אתם זוכים מהפונים.

 

רק באופן מקצועי!

את הצד השני של המטבע מהוות כתבות שאינן איכותיות. יש בעלי עסקים שמנסים להפיק כתבה בעצמם או בעזרת חובבים, ולפרסם אותה בפלטפורמות שונות מבלי להבין את הנזק שהדבר עלול לגרום עקב כתיבה ירודה, העברת מסרים שגויים או הבטחות שווא. לכן, אנו ממליצים בחום להפיק את הכתבה (שאינה כרוכה בעלויות גבוהות!) בעזרת מומחי השיווק והפרסום ועם הקופירייטרים שלנו. זוהי הדרך הבדוקה לקבלת חשיפה חיובית, נרחבת ואפקטיבית, להגדלת מעגל הלקוחות ולהקפצת אתרכם קדימה בתוצאות של גוגל.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר