מאמרים

כרטיס ביקור חכם: מה הוא נותן לכם?

מאת 12 בפברואר 2017 No Comments
מה כרטיס ביקור נותן

אם אתם עדיין מסתובבים עם חפיסת כרטיסי ביקור בכיס הגיע הזמן שתכירו את הכרטיס הדיגיטלי שלנו. ייתכן שהשם "כרטיס ביקור" קצת מטעה שכן הכרטיס החכם של פרו כארד הוא הרבה יותר מעוד פתקית מעוצבת שמוסרים ללקוח או תולים על המקרר.

 

תמיד זמין – תמיד עובד

השקעתם לא מעט משאבים בעיצוב כרטיס ביקור על נייר מהודר עם בית דפוס איכותי. יפה מאוד! אבל כולנו יודעים שמדובר במוצר מוגבל מאוד. ראשית, מפני שאפשר לחלק אותו רק למי שפוגשים באופן ממשי ופיזי. שנית, מפני שהוא נוטה להתקמט ולאבד מזוהרו. שלישית, משום שהוא מכיל רק מעט מאוד פרטים שקשה ללמוד מהם משהו. רביעית, כי הוא נוטה להיעלם בדיוק בזמן הלא נכון. היינו יכולים להמשיך ולמנות עוד עשר או עשרים סיבות אבל בואו נתמקד בהבדל העצום שעושה כרטיס ביקור חכם.

 

מדובר בכרטיס וירטואלי שממתין תמיד על נייד שלכם (בלי להוריד אפליקציה) וגם על המחשב, הטאבלט וכל מכשיר אחר, זמין לשליחה מיידית בכל עת. המשמעות היא שאין צורך להיפגש עם אנשים כדי להעביר את הכרטיס ובלחיצת כפתור מצידכם הם כבר יקבלו אותו לכל מכשיר ויוכלו לקרוא ולתפעל אותו בנוחות מרבית. כפי שאמרנו, לא מדובר בעוד כרטיס שרק נושא כתובת, מספר טלפון ולוגו אלא המון פרטים נוספים כמו אפשרות להיכנס לגלריית תמונות ולסרטונים ביו טיוב, להגיע אליכם עם וויז או להיכנס לפייסבוק שלכם, ואפילו אפשר לשלוח איתו מיילים ומסרונים. אגב, יש עוד המון פונקציות בכרטיס החכם שתוכלו לבחור אם להפעיל, וכדי להכיר אותן קראו עוד מאמרים באתר או פנו אל הצוות המקצועי שלנו.

 

קופצים קדימה בגוגל

אחד היתרונות המרכזיים שמספק כרטיס חכם הוא נוכחות מכובדת, מושקעת ואינטליגנטית ברשת האינטרנט ובסלולר. כידוע, נוכחות בולטת ברשת היא תנאי הכרחי בימינו לשימור והגדלת מעגל הלקוחות והמכירות. כעת נתמקד רק בדבר אחד קטן שקוראים לו – "גוגל". כן, את הכרטיס אפשר לקדם בגוגל כמו כל אתר, דף פייסבוק או כלי שיווקי אחר ולהגיע איתו לתוצאות החיפוש הראשונות כדי לקבל חשיפה מרבית ומדויקת. יתר על כן, פרו כארד היא החברה היחידה שנותנת לכם את רמת האבטחה HTTPS שמקפיצה אתכם עוד יותר גבוה בגוגל, וגם תוכלו לפרסם אצלנו בחינם מאמרים בבלוג עם קישורים למטרות SEO, ללא הגבלה! כל זאת, עם סאב דומיין שנושא את השם שלכם כפי שרק פרו כארד מספקת, ואפילו ניתן לעבור לדומיין בלעדי בתשלום נמוך מאוד.

 

רוצים לדעת איך כרטיס ביקור חכם גם עוזר לכם לאסוף לידים, לייעל את ההתקשרות עם בעלי עניין ולהפוך אותם ללקוחות שקונים שירותים ומוצרים? קראו את המאמרים באתר ופנו אל צוות "פרו כארד".

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר