מאמרים

יחסים עם הלקוח: טכנולוגיה שעובדת בשבילכם

מאת 31 בדצמבר 2017 No Comments
פרו כארד

כל איש מכירות ושיווק יוכל להגיד לכם שהצלחה בתחומו תלויה בטיב האינטראקציה שנוצרת עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים, כמו גם עם שותפים, ספקים, מממנים וכדומה. חשוב לדעת כי ישנם פיתוחים ואפשרויות שמקדמים באופן משמעותי את היחסים עם הלקוחות בזמן אמת והופכים אותם לאפקטיביים בהרבה.

 

להגיב בזמן ובאופן אישי

רשת האינטרנט מעניקה לא מעט אפשרויות לתגובה מהירה ומיידית וליצירת יחסים שוטפים עם גולשים ולקוחות. כך למשל, קמפיינים ממומנים בגוגל מאפשרים לכם לצאת עם מבצעים והטבות כתגובה מהירה לצעדים שביצע מתחרה, להכריז על מוצר חדש, או לספק פרטים רלוונטיים באמצעות ניוזלטר. בתוך כך, אתר האינטרנט הוא כר פורה ליצירת יחסים וממש אינו חייב להיות סטאטי. ניתן לשלב בו למשל בלוגים העוסקים בתחומים עדכניים, להזמין גולשים להגיב אל התכנים המפורסמים ולספק מענה לשאלות שלהם באמצעות פורום. זכרו שאדם שרואה כי הגיבו למה שכתב באתר מרגיש שהתייחסו אליו ברצינות, וכך גם הגולשים האחרים. אגב, למקום של כבוד זוכות גם הרשתות החברתיות כגון פייסבוק או גוגל פלוס, שבהן ניתן לתת עדכונים שוטפים, טיזרים, מאמרים, סרטונים ותמונות המכוונים אל אתר האינטרנט שלכם, לרכוש חברים ועוקבים קבועים ולייצר דיאלוג עימם על בסיס קבוע.

 

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס הביקור החכם של פרו קארד הוא ערוץ משמעותי לבניית יחסים עם לקוחות בזמן אמת. כך למשל, בעוד שכרטיס ביקור רגיל יכול להכיל רק את פרטי העסק הבסיסיים והלוגו שלו, כרטיס ביקור חכם פותח מגוון אפשרויות כגון שירותי הגעה עם וויז, הפניה לסרטונים, לפורומים, לבלוגים, לאתר האינטרנט, לפייסבוק ולפלטפורמות נוספות. במילים אחרות, הוא מהווה נדבך משמעותי ביצירת קשר אישי ובזמן אמת עם אנשים שפונים אליכם, וניתן לשלוח אותו מכל מקום ובכל זמן לכל מכשיר בעל חיבור לאינטרנט. אגב, גם אם אדם מסוים התקשר אליכם ואינכם פנויים לענות לשיחה, במקום לשלוח רק הודעה כמו "אחזור אליך עוד כמה דקות", תוכלו כבר להתחיל ביצירת הקשר עם צירוף מיידי של כרטיס הביקור החכם. ואם לא די בכך, הכרטיס גם מארגן ושומר עבורכם את הפרטים של כל מי שהתקשר, על מנת שלא תפספס אף אחד ותוכלו לחזור אל הפונים בזמנכם הפנוי.

 

אנו בפרו קארד מעמידים לרשותכם כרטיסים דיגיטאליים בהתאמה מלאה לתחום העיסוק והמקצוע, עם עיצוב מרשים לבחירה ולמעלה מעשרים פונקציות. כמו כן, תוכלו לקבל מאיתנו פתרונות מדויקים ואפקטיביים לשיווק ברשת ובמובייל המבוססים על תגובה מהירה, עדכנית ואישית ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. מעוניינים לשמוע על הדרכים הטובות ביותר ליצירת יחסים בזמן אמת? פנו אל המומחים שלנו ונשמח לענות על כל שאלה בנושא.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר