מאמרים

טיפול אסתטי בלי ניתוח בתל אביב

מאת 27 ביוני 2018 No Comments
טיפול אסתטי בלי ניתוח

עד לפני מספר שנים כמעט כל שינוי ולו הקטן ביותר במראה הפנים, הצריך ביצוע של ניתוח פלסטי אגרסיבי למדי. ואולם, היום המצב השתנה מקצה אל קצה בזכות חומרי מילוי מעולים, פיתוחים טכנולוגיים ומכשירים ייעודיים הפותרים בעיות אסתטיות באופן יעיל. במילים פשוטות, הם מעניקים למטופלים מראה נאה מאוד בלי צורך בניתוח.

 

דברים שנראו פעם כמו חלום רחוק מהסרטים הפכו היום לאפשריים בהחלט ואפילו ללא ניתוח. מדובר למשל בפיסול של הסנטר, עיצוב השפתיים, הרמת ועיצוב גבות, הדגשת המצע, הדגשת ועיצוב קו הלסת, הדגשת ופיסול עצמות הלחיים, תיקון ופיסול של האף, פיסול הסנטר, ועוד. היום אפשר לעשות כל זאת אפילו עם פרוצדורות פשוטות יחסית, בלי סכין מנתחים, תחת הרדמה מקומית בלבד ובקליניקות שונות. כמובן, מה שהמטופל מרוויח הוא עלויות נוחות יותר, בלי טראומה ניתוחית או התאוששות קשה מהרדמה כללית, וגם המראה המתקבל עשוי להיות טוב וטבעי יחסית לתוצאות של ניתוח.

לכל אלו מצטרפים הטיפולים שכולנו מכירים בתור אנטי-אייג'ינג שתורמים להעלמה של קמטים, להרמת ומתיחת צוואר ופנים, ובהם כבר מזמן לא נהוג לעשות ניתוח אלא אם המצב חמור במיוחד. למעשה, הרפואה האסתטית מהווה בימינו תחום מתפתח וחדשני מאוד, שנכנס בין הקוסמטיקה לכירורגיה הפלסטית ומביא להשגת מראה רענן, צעיר ומעוצב יותר, תוך שמירה על בריאות העור.

 

חידושים ואפשרויות מעניינות ברפואה האסתטית

רופאים מנוסים כדוגמת ד"ר משה שמש העוסקים בטיפולים אסתטיים מתקדמים יכולים לספר לכם על טיפולים רבים ללא ניתוח בזכות ציוד, חומרים וטכניקות שנכנסו עם השנים לשוק. כאשר מדברים על מכשור מתקדם הכוונה היא למשל למכשירים שפועלים על אנרגיית לייזר, פלזמה וגלי רדיו, וכאשר מדברים על חומרים מדובר למשל על חומצה היאלורונית, בוטוקס ודיספורט, הזרקת שומן עצמי וכדומה. לכך מצטרפים חוטים חלקים וחוטי מתיחה (מחוספסים ועם זיזים) וכן חוטים עם קוגים.

לגבי הבוטוקוס והדיספורט, רק נזכיר שמדובר בצורות שונות של החומר בוטוליניום טוקסין, חומר משתק שרירים שמשמש למגוון רחב של הליכים רפואיים ולמעשה מוכר כתרופה. הוא מאושר לשימוש גם בטיפולים אסתטיים על ידי משרד הבריאות ומנהל התרופות והמזון האמריקאי, ובעזרתו אפשר להעלים קמטים ואף למנוע היווצרות שלהם בהמשך.

 

בחירת הרופא חשובה מאוד!

כידוע, בתל אביב והסביבה פועלים לא מעט מכונים המציעים התערבויות אסתטיות שונות. חשוב לשים את הדגש על רופא מיומן ויצירתי כדוגמת משה שמש אשר מבצע הזרקות של חומצה היאלורונית בתל אביב ובמרכז וטיפול ערפד ועוד, אשר יודע לתת תשומת לב לפרטי הפרטים ומתייחס לעבודתו כאל אומנות לכל דבר. גישה קפדנית ומדויקת שכזו מגבירה מאוד את הסיכוי לקבלת תוצאות נאות ומשביעות רצון.

 

משה שמש - אסתטיקת הפנים

ד"ר משה שמש – אסתטיקת הפנים במרכז

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר