מאמרים

הבשורה החדשה של המובייל

מאת 15 ביוני 2017 No Comments
בשורה למובייל

גם אתם בוודאי מסתובבים עם המובייל בכיס, בתיק או ברכב ושולפים אותו בכל פעם למטרה חדשה. בדיוק כמוכם נוהגים עוד מיליוני ישראלים שנעזרים במובייל בשביל לגלוש ברשת, לחפש מוצרים ובתי עסק, וכמובן להתקשר ולשלוח הודעות. אז בואו נראה איך נוכחות חכמה במובייל עוזרת לכם להגיע אליהם, ולהיפך:

 

  • כרטיס ביקור חכם – הכרטיס הדיגיטלי שיושב אצלכם על הנייד מסוגל לבצע עשרות פעולות בשיא המהירות ובלחיצה אחת על מסך המגע. ניקח למשל אדם שמתקשר אליכם ורוצה לברר פרטים על מוצרי העסק כי בכוונתו לבצע רכישה בזמן הקרוב. הבעיה היא, שאתם בדיוק נמצאים בפגישה עם השותף או עם צוות המשרד ופשוט לא יכולים לענות. עם כרטיס הביקור החכם של פרו כארד אין שום בעיה כי אתם מצרפים את הכרטיס הדיגיטלי תוך שנייה או שתיים להודעה: "אני בפגישה. אחזור אליך בהקדם". כעת הכרטיס כבר הגיע אל המתקשר שיכול להגיע דרכו אל העסק עצמו (עם שירותי מיקום), לגלריית התמונות באתר שלכם, לסרטון ביוטיוב ולכל תוכן שיווקי שרציתם להכניס על המוצרים שהוא מחפש.
  • אתר רספונסיבי – מאחר שרוב הגלישה באינטרנט מבוצעת כיום דרך המובייל ברור שאי אפשר לוותר על אתר מותאם, שגם תורם רבות לקידום שלכם בגוגל. ניקח למשל אישה שמחפשת חנות צעצועים לילדיה דרך הסלולרי (אתם בעלי החנות..), והיא כבר ממש קרובה לביצוע רכישה. הבעיה היא, שאם האתר של החנות לא מותאם למובייל הלקוחה לא תצליח להתמצא, לנווט ולצפות בו בנוחות, ופשוט תעבור לאתר של החנות המתחרה מהרחוב הבא. אם הייתם פונים לפרו כארד כדי להתאים את האתר למוביל, או לבנות אתר חדש, הייתם מרוויחים עוד המון לקוחות שמחפשים אתכם בזמן אמת.

 

בשורה התחתונה, הניידים למיניהם הפכו לפריט שאי אפשר בלעדיו, וכך גם הכלים שנותנים תגובה מיידית ורצופה לגולשים. למידע נוסף על שירותי פרסום, שיווק, בנייה וקידום דרך המובייל פנו כבר עכשיו למומחים שלנו בפרו כארד.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר