מאמרים

האם כל הכרטיסים הדיגיטליים אותו הדבר?

מאת 31 בדצמבר 2017 No Comments
כרטיס ביקור דיגיטלי - פרוקארד

רבים מקרב הישראלים כבר בחרו להשאיר בצד את כרטיס הביקור הישן ולעבור לכרטיס דיגיטאלי, ביניהם בעלי עסקים מכל סדר גודל, בעלי מקצועות חופשיים ואחרים. אכן, מדובר בפיתוח מצוין המשפר באופן משמעותי את רמת הזמינות והשירות, מגדיל את כמות הלקוחות ואת מכירות העסק. ואולם, כמו בכל תחום אחר, גם כאן ישנם הבדלים משמעותיים בין מוצרים שונים הקיימים בשוק.

 

במה נבדלים כרטיסי ביקור חכמים?

אם אתם שוקלים לעבור לכרטיס ביקור חכם בוודאי חשוב לכם לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם (אגב, מדובר בעלויות זניחות מאוד בכל מקרה). לכן יש לדעת \לא כל כרטיסי הביקור הדיגיטליים זהים ובפרט מעטפת השירות, התמיכה וההטבות שאתם מקבלים איתם. כך למשל, יש חברות המציעות לכרטיסים תבניות מעוצבות באופן בסיסי ביותר, שאינם מקנים רושם מכובד או מדויק לצרכי העסק. לעומת זאת, חברות אחרות כמו פרו כארד מציעות כרטיסים שעוצבו על ידי מומחים בתחומי הגרפיקה, הפרסום והשיווק בהתאמה לתחום העיסוק שלכם. נקודה מהותית נוספת היא הסאב דומיין שאתם מקבלים: כמעט כל החברות הפועלות בתחום מציעות כרטיסים עם סאב דומיין משלהן, כלומר שבמקום שם העסק מופיע בכתובת שם מוזר ובלתי מוכר, ואם אתם רוצים שכתובתכם תהיה בכותרת תצטרכו לשלם. לעומת זאת, חברת פרו כארד היא היחידה כיום שנותנת לכם סאב דומיין משלכם ללא עלויות נוספות.

 

מעטפת מקצועית

עוד תחום שבו קיים הבדל משמעותי בין הכרטיסים הדיגיטליים הוא המעטפת המקצועית: בעוד שחלק מהחברות מציעות את הכרטיס "בלבד" יש המבינות היטב את משמעותו להיבטים נוספים של קידום העסק. כך לדוגמא, בפרו כארד עוזרים לכם להפוך את הכרטיס לקרש קפיצה משמעותי בגוגל, וזאת על ידי פרסומו והצגתו באינדקס כרטיסים שמקודם חזק במנוע החיפוש, או אפשרות לפרסם ללא עלות מאמרים מקצועיים באתר החברה. יתר על כן, בפרו כארד יודעים לתפור לכל לקוח חבילה שיווקית מלאה ברשת ובסלולר, בין אם מדובר בבניית דף פייסבוק אפקטיבי, אתר רספונסיבי, קמפיין ממומן בגוגל, הפקת כתבות איכותיות שיפורסמו באתרים מובילים, ועוד. כל זאת לצד תמיכה טכנית מסביב לשעון בכל בעיה או שאלה הקשורות לכרטיס, למרות שמדובר בפלטפורמה פשוטה, קלה ונוחה לתפעול והבנה.

 

שאלה של טכנולוגיה

לא פחות חשוב מהאמור לעיל, כיום כרטיסי הביקור חכמים נבדלים זה מזה גם ברמתם הטכנולוגית, ומציעים פונקציות שונות לבחירה. הכרטיסים של פרו כארד מהווים ללא ספק את המילה האחרונה בתחום, ולכך מצטרף יתרון עצום הקשור לאבטחת מידע. למעשה, פרו כארד היא היחידה בישראל שמציעה את פרוטוקול האבטחה HTTPS הנושא חתימת SSL. מדובר בדרישת אבטחה חדשה של גוגל, שעד כה חייבה בנקים ועסקים שונים המאפשרים קנייה באשראי, אך כעת היא תהפוך לתנאי משמעותי בקידום במנוע החיפוש עבור כלל האתרים. מאחר שכרטיס הביקור החכם מערב לא מעט היבטים הקשורים לרשת (הפניות לסרטונים, תמונות, פייסובק, אתר אינטרנט, דף נחיתה וכדומה), זהו יתרון שממש לא כדאי לוותר עליו.

 

וזה עוד לא הכל…

חברת פרו כארד מציעה תהליך פשוט ומהיר מאוד, כך שבתוך דקות ספורות אפשר להתחיל להשתמש בכרטיס המעוצב והחדש שלכם, וכל זאת בעלויות נמוכות ביותר שאינן מורגשות בסעיף ההוצאות החודשי. למידע נוסף היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/procard.co.il/

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר