מאמרים

האם גוגל ממומן מתאים לכם?

מאת 31 בדצמבר 2017 No Comments
שיווק אינטרנטי

מנוע החיפוש של גוגל חולש על מרבית הפעילות העסקית כיום בעולם ובישראל. המנוע מציע מגוון רחב של אפשרויות לפרסום וקידום אתרים, מוצרים ושירותים. אחד הכלים הללו הוא גוגל ממומן הידוע גם בשם google adwords. מדובר בכלי יעיל ואפקטיבי במידה שרותמים אותו למטרות הנכונות.

 

אז למי גוגל ממומן מתאים?

היתרון המרכזי של גוגל ממומן טמון ביכולת להשיג חשיפה רחבה בפני קהל גולשים רלוונטי בזמן קצר. העיקרון המנחה הוא פרסום של מודעות המופיעות לצד תוצאות החיפוש האורגני בעמוד הראשון של גוגל, בהתאם לכסף ששולם עבור המודעה. מכאן אנו יכולים להבין ש- google adwords מתאים בראש ובראשונה למי שרוצה להגיע בצורה מהירה אל קהל לקוחות פוטנציאלי. ניקח לדוגמא חנות למוצרי מחשב וסלולר שרק הוקמה לפני זמן קצר: לחנות יש אתר אינטרנט אבל הוא עדיין לא הגיע לעמודים מתקדמים בגוגל, ולכן מי שמחפש מוצרי מחשב וסלולר לא יגיע אליו. במקום להמתין חודשים ארוכים עד שהקידום האורגני יתחיל להביא תוצאות, הקידום הממומן מאפשר לקנות להגיע מיידית אל הגולשים. מאחר שיותר מ- 90% מהגולשים אינם ממשיכים אל מעבר לעמוד הראשון של גוגל, אם החנות רוצה להשיג לקוחות עכשיו גוגל ממומן הוא כלי חיוני והכרחי עבורה.

 

למי עוד זה מתאים?

ניקח לדוגמא רשת צעצועי ילדים שנמצאת במצב דומה לחנות מהפסקה הקודמת. לרשת יש אמצעים כלכליים ויש באפשרותה לפנות לפרסום במדיות נוספות כמו הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות. ואולם, הפרסום במדיות אלו עולה ממון נכבד ובוודאי הרבה יותר מאשר הפרסום בגוגל אדוורדס. יתרה מכך, הרשת פונה לקהל מסוים מאוד של הורים לילדים, סבתות וכדומה. הפרסום בטלוויזיה, ברדיו או בעיתונות פונה בצורה עיוורת למדי אל כל מי שמקשיב או קורא את המודעה, ובמקום זאת גוגל ממומן אפשר לפנות אך ורק אל האנשים שמחפשים צעצועי ילדים. לכן, אפקטיביות גבוהה בהרבה. המשמעות היא שזוהי פלטפורמה המתאימה למי שרוצה לצאת בקמפיין ממוקד ובעלויות סבירות. מעבר לכך, היא מאפשרת מעקב שוטף אחר העלויות ואף לקבוע בכל חודש בדיוק כמה רוצים להשקיע ולא שקל יותר.

 

למי עוד?

יש חברות ועסקים בעלי אתרי אינטרנט מבוססים למדי ואפילו במקומות סבירים בגוגל. ואולם, כאשר עסקים אלו יוצאים עם מוצר או שירות חדש, גולשים ברשת שמעוניינים במוצרים מגיעים אל שקידם את האתר שלו לפי מילות המפתח במשך זמן רב. לכן, אם עסק יוצא עם מוצר חדש או מתרחב אל תחומי פעילות חדשים, גוגל ממומן מעניק הזדמנות מצוינת להגיע במהירות לשורה הראשונה. יש לציין כי דברים אלו נכונים לגבי כל תחומי הפעילות, החל במשרדי עורכי דין, דרך חברות בנייה ירוקה ועד הוצאות ספרים.

 

פנו אלינו

מאחורי המומחים של פרו קארד עשרות רבות של קמפיינים מוצלחים בגוגל ממומן. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר על מנת לקבל מידע בנושא, וכדי שנתפור לכם את החליפה המושלמת לפלטפורמה חשובה זו.

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר