מאמרים

איך כרטיס ביקור חכם חוסך לך זמן (וכסף)

מאת 31 בדצמבר 2017 No Comments
כרטיס ביקור דיגיטלי - פרוקארד

חברת פרו קארד גאה לעמיד לרשותך את המילה האחרונה בתחום הכרטיסים הדיגיטאליים, עם מגוון רחב של כרטיסים התפורים במדויק לצרכים שלך. מדובר בכרטיס שמקנה לך המון יתרונות חשובים, חוסך בזמן וכסף, וכל זאת בעלויות ממש מצחיקות.

 

כמה מילים על הכרטיס

קודם כל, חשוב שתדע שכרטיס הביקור החכם שלנו אינו סתם תבנית משעממת וחדגונית. מדובר בפיתוח שעליו עמלו לאורך תקופה ארוכה מעצבים גראפיים בעלי ניסיון רב, בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים לשיווק ופרסום ברשת. בתהליך הפיתוח לקחנו בחשבון מספר גדול של פרמטרים, ובהם גם הענף שבו אתה פועל ומאפיינים שונים של קהל היעד, על מנת שהעיצוב והפונקציות יפנו בצורה מדויקת אל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלך. זאת, תוך שמירה על קו אלגנטי ואינטליגנטי העוזר לך ליצור תדמית חכמה ומתקדמת באינטרנט ובסלולר.

 

איך הכרטיס חוסך לך זמן

בין אם אתה בעל עסק קטן או חברה גדולה, בעל מקצוע חופשי או עצמאי – חלק נכבד מהיום שלך בוודאי מוקדש למענה לשיחות של לקוחות. כבר מהשעות המוקדמות של הבוקר ועד לשעות הערב המאוחרות יכולים אנשים להתקשר אליך לנייד ולשאול שאלות על מהות העסק, המוצרים, השירות, שעות הפעילות, הוראות הגעה, מבצעים, כתובת האתר והפייסבוק שלך, ועוד המון שאלות שאת התשובות להן אתה כבר מכיר בעל פה.

 

עכשיו, תאר לעצמך שבמקום לענות היית יכול לשלוח תשובה אחת לכל השאלות בלחיצת כפתור. התשובה היא כמובן כרטיס הביקור החכם של פרו קארד, שבו הלקוח יכול למצוא את כל המידע שתיארנו לעיל, ועוד הרבה מעבר לכך. ההגעה לכל הפרטים פשוטה מאוד וגם היא מתבצעת בלחיצה על מסך המגע, לפי התוכן שהלקוח מחפש. על הדרך, הוא יוכל להיחשף לתכנים שיווקיים ופרסומיים שלך, המשתנים בכל עת לפי המהלכים העסקיים.

 

אז כמה זמן אתה חוסך כאן? הדבר תלוי בסדר היום ובהתנהלות שלך, אבל גם אם הוא חוסך רק חצי שעה ביום אתה מגיע לארבע שעות בשבוע ולשש עשרה שעות בחודש לכל הפחות. תכפיל את זה במה שאתה עושה לשעה, תפחית עשרות שקלים בודדות על עלות המינוי שלנו, ותראה שאתה מרוויח לא מעט.

 

אגב, עם הכרטיס שלנו אתה אפילו לא צריך לענות לשיחות. בין אם אתה בדיוק נכנס לפגישה, עולה על המטוס או נמצא בחופשה, פשוט תחזור אל המתקשר עם הודעה כגון "אתקשר מאוחר יותר" וצרף אליה את הכרטיס. במילים אחרות, אתה לא מפסיק שום פעילות של ביזנס או פלז'ר ויודע שהעברת למתקשר את כל הפרטים שיצטרך. ולא פחות חשוב, עשית את זה בשיא הסטייל והטכנולוגיה עם כרטיס נוח ופשוט מאוד לתפעול.

 

רוצה לדעת מה עוד הכרטיס שלנו נותן לך? בוא לקרוא בפייסבוק:  https://www.facebook.com/procard.co.il/

המחבר מערכת האתר

חברת פרו כארד מזמינה אתכם להצטרף למעגל לקוחותיה, הנהנים ממוצרי פרסום ושיווק אפקטיביים ומצליחים ברשת. אנו משלבים ידע מעמיק וניסיון רב עם גישה צעירה ודינאמית שעושה את כל ההבדל בין קמפיינים משעממים ובנאליים להצלחות עסקיות מובהקות. לקוחותינו נהנים מכרטיסי ביקור חכמים המתקדמים ביותר בתחומם ומעוד שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להגדלת מעגל הלקוחות, המכירות והזמנות העבודה.

מאמרים נוספים מאת מערכת האתר